Problem z radiem CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adam_Vrs
    Classic
    • 2013
    • 9

    Problem z radiem CD

    Zamieszczone przez piramida
    sesik, który ty masz model foteli mirco i jak dupa znosi długie podróże?
    Ja mam XL, dupa znosi długie podróże znacznie lepiej niż w ori fotelach :diabelski_usmiech

    Zamieszczone przez McGan
    sesik, znaczy nie masz zadnego, czy tylko jeden? I jak radzi sobie sachs racing? Szukam jakiegos rozsadnego sprzegla, radzik robi teraz podobno bubel, wiec niestety raczej odpada :/
    Sachs się spisuje świetnie Radzik robi dobrze pod warunkiem, że mu powiesz dokładnie co ma zrobić bo jak zacznie sam kombinować to różnie bywa Szkoda, że moje stare sprzęgło do Ciebie nie podpasuje.
    Tłumik o ile pamiętam jest jeden
  • huberto44
    Rider
    • 2011
    • 333

    #2
    Problem z radiem CD

    Witam, mam w swojej Skodziance radio CD Clariona, problem jest taki, że mimo wyłączenia go, podświetlenie nadal działa w połowie, a radio pobiera tyle samo prądu co przy włączeniu. Mam dwie wtyczki- brązową i czarną. Trzy kable w czarnej wtyczce podają napięcie, czy to tak ma być? Nadmienię, że przy zamknięciu obwodu przy żółto-czerwonym kablu zapala się podświetlenie zegarów i kokpitu. Co z tym zrobić? To raczej wina radyjka czy coś z instalacją?


    __________________________________
    Ile to razy przedziwne fazy niszczyły więzy dające azyl?

    Komentarz

    • conan
      Rider
      • 2011
      • 546

      #3
      Pytanie raczej do działu audio...
      Skoro to o1 więc brak instalacji can więc nie powinno być problemu. W wtyczce iso tej czarnej musisz mieć tylko 3 kable które zasilają radio kabel czerwony +12v po zapłonie, czarny - (masa) i żółty +12v stałe ( pamięć). Żółty z czerwonym mogą być ze sobą zamienione.
      Sprawdź czy nie trzeba zmienić kabelków w kostce miejscami bo być może tu tkwi problem.

      Dodatkowo możesz mieć kabel pomarańczowy do którego podłączasz +12v z przełącznika świateł ( podświetlanie radia ) i kabel niebieski z którego wychodzi +12v do elektrycznej anteny lub inna opcja. (oby dwa kable nie musisz podłączać)
      Moja skodzinka o2
      Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

      Komentarz

      • huberto44
        Rider
        • 2011
        • 333

        #4
        Problem chyba rozwiązany. Wyszło na to, że w niektórych instalacjach VW do radia seryjnego był dodatkowy kabel 12V w gnieździe nr 5. I przy wymianie radia świruje. Trzeba wypiąć pin z w/w gniazda i powinno ustąpić Temat do zamknięcia, dzięki bardzo! :diabelski_usmiech


        __________________________________
        Ile to razy przedziwne fazy niszczyły więzy dające azyl?

        Komentarz

        Pracuję...