Skrzynia biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • diag10
    Classic
    • 2011
    • 2

    Skrzynia biegów

    sprzedany, dziękuję :wink:

    sprzedam Iphona 4 16GB.

    telefon przez ostatnie pół roku użytkowany przeze mnie, wcześniej użytkował go mój brat
    fabrycznie bez silmlocka działa w każdej sieci
    wgrana navigacja tom tom z nowymi mapami
    wgrany jailbreak który umożliwia bezpłatne instalowanie programów

    telefon 100% sprawny
    na tylnej obudowie jest jeszcze folia ochronna
    tel. cały czas noszony w porządnym etui ochronnym- koszt samego etui 220zł----> http://allegro.pl/element-case-ion-4...381644092.html


    odbiór osobisty lub wysyłka kurierem na mój koszt

    foto:
















  • piotrek_2523
    Classic
    • 2010
    • 17

    #2
    Skrzynia biegów

    Witam kończy mi się skrzynia biegów w octavia II 2.0 TDI 140 PS i w związku z tym mam pytanie gdzie najlepiej kupić jakąś używaną w okolicach warszaway z góry dziekuje za pomoc

    Komentarz

    • Tomek_dx
      Rider
      • 2008
      • 398

      #3
      piotrek_2523, A jakie objawy? Skąd wiesz że się kończy? Może trzeba wymienić, dolać oleju, łozyska itp
      Tomek

      Komentarz

      • bresiu
        Classic
        • 2011
        • 36

        #4
        Witam,
        Podobny problem miałem w poprzednim samochodzie A6 i A3.
        Absolutnie nie kupuj regenerowanej skrzyni, bo nigdy nie wiesz co kupisz, chyba że twoja to kupa złomu i 500tys przebiegu ma.
        Osobiście polecam odstawienie samochodu do dobrego mechanika, ja mogę z całym sercem polecić mechanika na Małomiejskiej w Gdańsku 693701001, sam robiłem i jeszcze 2 osoby z mojego polecenia, wszyscy mega zadowoleni i przejechali juz po ponad 100tys po remontach.

        A i najważniejsze, nigdy nie rób tak że kupisz skrzynie od jednego mechanika a zamontujesz u innego (nauczka po A3) bo jak się rozpierdoli to ten co regenerował zwali, że krzywo założona, a ten co montował, że regeneracja do dupy i zostaniesz z niczym.

        Komentarz

        • mazen
          Classic
          • 2010
          • 20

          #5
          co do tego mechanika z Małomiejskiej to potwierdzam , facet ma wieloletnie doświadczenie i kuma bardzo dobrze skrzynie vw

          Komentarz

          Pracuję...