uszczelka klapy bagaznika a ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bill
    Classic
    • 2012
    • 29

    uszczelka klapy bagaznika a ASO

    Zamieszczone przez t_omko
    Zamieszczone przez baca10
    t_omko, a gdzie dostałes te kapselki do felg :roll:
    W każdym ASO powinnaś dostać "od reki" za ok 30zł od sztuki.
    Logo na maskę tylko na zamówienie a czas oczekiwania nadal bliżej nie określony (u mnie było to gdzieś z 5 tygodni).
    dzieki
  • DANIEL1987
    Rider
    • 2010
    • 286

    #2
    uszczelka klapy bagaznika a ASO

    Witam,
    2 dni temu wsiadając do auta zauważyłem ze na długości 15cm odkleiła się od szyby uszczelka , która znajduje się na łączeniu szyby tylnej z dachem auta i teraz przez sporą dziurę leci woda , wprawdzie nie do środka auta,po rynience ale nie wiadomo co może się przez to stać, zajechałem do aso a Pan serwisant widząc w bagażniku antenę CB grzecznie wmawiać mi zaczął ze ja to zrobiłem kablem od anteny lub w jakiś inny sposób i że po roku to nie może być wada fabryczna,po moich tłumaczeniach wykluczających taką możliwość nie chciał dalej przyjąć do wiadomości ze to wada fabryczna przyniósł mi specjalny klej do gumy i zasugerował żebym sam to podkleił.Nie mając zbytnio czasu wziąłem ten klej i pojechałem i tu pytanie:Kleić samemu czy nie tykać jak auto na gwarancji???Niby błahostka ale jeśli potem znów odpadnie?nie zrobią tego bo powiedzą ze sam kleiłem lub co gorsza stałoby się coś z szyba lub nawet by rdzewieć dach zaczął to by na moje klejenie złożyli.Kleić czy wracać i upierać się na naprawę gwarancyjną??niech mi to udowodnią że ja to zrobiłem, niech rzeczoznawcę wezwą , chyba im nie popuszczę.Co sądzicie o tym? Czekam na wasze porady
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

    Komentarz

    • Mihau
      RS
      • 2009
      • 7460
      • CHHA 2.0 TSI RS 230 KM

      #3
      DANIEL1987, podjedź do innego ASO i schowaj CB
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz

      • phrix
        L&K
        • 2007
        • 1000
        • Audi
        • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        Są ASO w których robią z klientów idiotów... Ja miałem akcję gdy na logo Skody pojawiła się pajęczyna. W pierwszym ASO stwierdzono, że to od mycia myjką ciśnieniową, jak to usłyszałem to :lol: :diabelski_usmiech

        W innym ASO zgłoszone, bez problemu wymienili wszystkie loga + nowy chrom na grillu bo też się dopatrzyli że coś schodziło :wink:
        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

        _

        Komentarz

        • DANIEL1987
          Rider
          • 2010
          • 286

          #5
          No mi tez sugerował że myjnia automatyczna albo ciśnieniowa uszczelkę mi odkleiła.Ręce opadają...jechać teraz 50-60km do innego salonu i usłyszeć to samo mi się nie uśmiecha bo nie lubię żeby robiono ze mnie głupka i zwyczajnie nie mam na to czasu.Kup Pan nowe auto będziesz Pan zadowolony ehh ;]
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

          Komentarz

          • jefry
            Rider
            • 2009
            • 411

            #6
            powiem niegrzecznie robią cie w ch.... a ty jak młody pelikan łykasz co mówią... w bagażniku mógłbyś mieć i trupa i ch... im do tego... sam nie klej jedz do ASO i nie to że nie chcą MAJĄ to zrobić... a jak zaczną coś wydziwiać pisz do SAP !! nie klej sam bo pozniej jak coś wyniknie to będzie pretekst, a dlaczego pan sam kleił, a nie zrobił tego serwis... Auto na gwarancji póki co to tylko uszczelka... a jak "magik" z aso mówi ci że to kabel to Ty mów że nie montowałeś... i co będzie jak w filmie "Nie mam Pana Płaszcza i co mi Pan zrobi?? "
            Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

            Komentarz

            Pracuję...