Poduszki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kpt_Kloss
    Classic
    • 2011
    • 24

    Poduszki.

    Zamieszczone przez piramida
    Ajs, mysle że jak byś porównał octavię rs zamiast 1.4tsi to prowadzenie auta było by o wiele lepsze niż 1.4tsi z tego względu ma szersze opony o niższym profilu i inne zawieszenie, wtedy nie napisałbyś że auto nie jedzie jak po sznurku
    Druga sprawa to to że mondziak zapewne miał opony o szerokości 235mm a to wpływa na komfort kręcenia kierownicą, 1.4 pewnei ma gumę 205 lub 195
    Słusznie, piramida, nie spojrzałem na szerokość opon. Mimo wszystko wydaje mi się, że to też kwestia ustawień, jeździłem wcześniej focusami i też nie leżała mi w nich siła wspomagania. Pewnie "ten typ tak ma", ale najwyraźniej nie wychodzą dobrze na upieraniu się przy swoim.
  • Jureczek1964
    Ambiente
    • 2010
    • 132

    #2
    Poduszki.

    Witam, w mojej skodziance przy odpalaniu strasznie rzuca całym silnikiem i budą. Wcześniej miałem problemy z rozruchem wiec myślę ze to pourywało poduszki pod silnikiem, i oto moje pytanie. Ile jest tych poduszek, czy sam je wymienię i ile mniej więcej kosztują?

    Pozdrawiam Jurek.

    Komentarz

    • bersoft
      Drive
      • 2009
      • 78

      #3
      w sobotę wymieniałem u siebie, są dwie u góry i jedna od spodu,
      wymieniałem górne - prosta sprawa ok 2h

      M: lewa 120zł, prawa 160zł

      Komentarz

      • radovan2000
        Classic
        • 2010
        • 30

        #4
        Sprawdź jeszcze czy nie spadł ci któryś z wężyków podciśnienia pomiędzy osłoną silnika a ścianą grodziową.To też może być przyczyną rzucania silnikiem podczas zapalania i gaszenia auta.
        Octavia 2 -1.6FSI 115Km
        Volvo v50 2.0d, 136Km

        Komentarz

        • Jureczek1964
          Ambiente
          • 2010
          • 132

          #5
          Chodzi tez o to że po odpaleniu obroty wskakują na 1500 obrotów i zaraz spadają normalnie, może dlatego tak rzuca?

          Komentarz

          Pracuję...