Octavia 4x4 2.0 benzyna kombi wymiana pompy paliwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • allurex
    Classic
    • 2013
    • 2

    Octavia 4x4 2.0 benzyna kombi wymiana pompy paliwa

    uisats, jak kupowałem w 2010 roku to też miałem taki problem. Skody nie brałem pod uwagę a właśnie na niej stanęło. 80 tyś to nie mało(w moim przypadku), z drugiej strony jak masz określone wymagania dla samochodu to ciężko kupić nowy za posiadaną kwotę. Używane to loteria. W końcu trafiłem przypadkiem do salonu Skody. Wziąłem 1.8TSi bo na co dzień wystarczy a jak mi się skończy leasing i będą fundusze to się pomyśli nad wzmocnieniem :diabelski_usmiech . Nie pamiętam kto to pisał na forum ale 1.8TSi po modyfikacjach nie ustępuje jakoś znacząco wzmocnionemu RS. Tyle, że więcej musisz wymienić żeby moc ogarnąć i wygląda inaczej.
  • kikos
    Classic
    • 2012
    • 3

    #2
    Octavia 4x4 2.0 benzyna kombi wymiana pompy paliwa

    Witajcie
    Moj problem polega na wyciagnieciu kosza pompy paliwa aby wymienic sam wklad (pompe).

    W koszu jest cos wystajacego na bok przez co nie da sie go wyciagnac do góry. Jest na to jakis knif?
    Samej pompy tez nie potradoe wyciagnać. Mocno siedzi a nie chce nic połamac.

    P.S. forum starsznie wolno sie ładuje

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      z boku kosza zamontowany jest czujnik poziomu paliwa zeby wyjac cały kosz musisz odpowiednio uniesc całosc i w odpowiebni sposób przekrecic .wkład wyjmiesz dopiero jak wyjmiesz całosc na zewnacz
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • kikos
        Classic
        • 2012
        • 3

        #4
        Rozumiem ze jest tam plywak lecz jest on na samym dole a mnie trzyma cos w polowie , no moze troszke nizej, Jest tam jaki 3-4 cm wystajacy na bok plastik przykrecony na kilku śrubach nie do odkrecenia bez wyciagniecia kosza pompy.

        Czy jest jeszcze jakis inny otwór w baku? Wiem ze jest z drugiej strony kolejny smok bo to jest 4x4.

        Komentarz

        Pracuję...