Sprzeglo wymienione na nowe i klopot

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michal_gda
    Classic
    • 2013
    • 11

    Sprzeglo wymienione na nowe i klopot

    Zamieszczone przez ziutsane
    tak Cię tylko zaczepiłem :P
    Spoko :-P
  • olo19764
    Classic
    • 2012
    • 20

    #2
    Sprzeglo wymienione na nowe i klopot

    Witam wszystkich przymierzam sie do podrasowania mojej octavki i wymienilem caly zestaw nowy orginalny sachsa czyli sprzeglo,lozysko,dwumasa,tarcza(zeby bylo swiezutkie).Po wymianie przy puszczaniu sprzegla 3/4 i do gory slysze taki gluchy odglos ale jak wcisne sprzeglo ucicha nie jest to odglos zezacego lozyska oporowego tylko takie gluche mlaskniecie jakby ktos banki ustami puszczal ciche ciezko mi to nazwac mechanik mowi za to sie moze ulozyc po wydaniu takiej kasy "troche"mnie to martwi mial ktos podobny problem czy moze to tkwic w wysprzegliku!!!(jego nie wymienilem).Bardzo prosze o pomoc bo przestane lubic moja octavke albo mechanika Dodam jeszcze,ze jest to zblizone do cichego odgloso strzykawki jak tloczek wciskamy lub wyciagamy ale cichy takie pyyyyy..
    Przed wymiana tego nie bylo
    Pozdrawiam

    Komentarz

    • richi9
      Rider
      • 2011
      • 427

      #3
      Oj nie mam dobrych wieści może to byc koło zamachowe dwumasowe...
      Miałem podobnie w seacie 1.9TDI PD po lekkim puszczeni usprzęglo zaczynało dziwnie rzęzić, a samo sprzęgło brało bardzo ładnie...

      Komentarz

      • Sebastian_M26
        RS
        S_OCP Member
        • 2005
        • 1823
        • Superb II (3T4)

        #4
        Jakoś fabrycznie nowe auta nie muszą się "układać". Skoro wymieniłeś cały zestaw na Sachs to albo mechanik spier.olił robotę albo coś podp.erdolił, zostawiając starą część np. dwumas, bo drogi.
        Seria 188KM/270Nm na 95RON

        Komentarz

        • olo19764
          Classic
          • 2012
          • 20

          #5
          Ja przy robocie bylem pomagalem mu skrzynke wlozyc i mam stare czesci 100% nowki zalozone

          Komentarz

          Pracuję...