gniazdo przednich amortyzatorow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor-p
    Classic
    • 2012
    • 37

    gniazdo przednich amortyzatorow

    oczywiście bajt nie bit - mój błąd

    pompa dawcy była AD 18 bajtów a teraz mam ochotę zamontować BE 19 bajtów

    wedle wszystkich informacji pompa z długim kodowaniem 18 bajtową przy zamianie na 19 bajtową konieczne jest dopisanie ostatniego bajtu w wartości 00

    tu chodzi o to dlaczego pompa nie chce przyjąć kodowania a nie o literówkę choć bardzo znaczącą bit a bajt
  • Cubarius
    Ambiente
    • 2011
    • 148

    #2
    gniazdo przednich amortyzatorow

    Witam, jako ze nie znam sie na tym temacie prosze o jakas podpowiedz. Otoz przy przyspieszaniu i hamowaniu trzesie mi kierownica, ale tarcze z klockami mam nowe. Bylem w serwisie i podniesli mi auto (najpierw szarpaki i wszystko bylo ok), auto podniesli podwazyli kola przednie brecha i cale lataly. Nastepnie poruszali calym kolem i ruszalo sie prawo lewo (wzdluz jednej plaszczyzny nie ze sie skrecalo, czyli od przodu auta to tylu) i gora dol. Gosc powiedzial, ze gniazda amortyzatorw poszly, stad takie latanie kol i przez to przy przyspieszaniu i hamowaniu telepie kierownica, bo sa duze luzy w zwiazku z tym. Czy to prawda?
    Aby zawsze dotrzeć do celu...

    Komentarz

    • boogoo
      Ambiente
      • 2012
      • 239

      #3
      Jeśli poszły gniazda amorów to będzie ścinać opony po krawędziach.Będą problemy ze sterownością.Na parkingu,podczas kręcenia usłyszysz trzaski i mogą być też objawy również twoje.
      Moim zdaniem twój problem to może:zapieczone jarzma hamulców-redukujące drgania poprzeczne tarcz,wady opon lub felg.
      Następna będzie panamera....????
      Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

      Komentarz

      • robekcool
        RS
        • 2009
        • 2041
        • Octavia II (1Z3)
        • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        poduszki i łożyka mcperson do wymiany skoro luz tylko na górze. pomoże :idea:
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz

        Pracuję...