Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

regulacja biegow 1.9 octavia 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • regulacja biegow 1.9 octavia 2

    Zamieszczone przez abstinent
    Mihau, a co pisze na tych białych fotelach :?:
    Laurin&Klement

    Jedyna opcja rozwiania wątpliwości to fota oparć foteli w samochodzie vtaxi, bo nie wydaje mi się co by na UK była inna skóra prócz białej i czarnej W L&K.

  • #2
    regulacja biegow 1.9 octavia 2

    Link informacji jak zdemontowac linki przy skrzyni biegow silnik 1.9 bkc octavia 2,czy jest tam jakas regulacja.musze wymianic ten element do ktorego dochodza te linki(nie wiem jak to sie fachowo nazywa).widze ze jest on zamontowany na nakretke 13.wymianiał ktos to samodzielnie.byłbym wdzięczny za podpowiedzi.pozdrawiam

    [ Dodano: Wto 03 Kwi, 12 10:51 ]
    wymiana wybieraka jest banalnie prosta, linek przy tej operacji sie nie reguluje,trzeba tylko ustawic wybierak w takiej samej pozycji w jakiej był stary.

    Komentarz


    • #3
      Odgrzeję wątek. Jakby ktoś poszukiwał metody regulacji mechanizmu zmiany biegów w skrzyniach biegów MQ250 (współpracują m.in. z 1.9 TDI BXE) to znalazłem bardzo intuicyjny opis na JuTube...

      Namierzyłem film wpisując w wyszukiwarkę YT: "VW MK5 shifter adjustment MQ250 transmissions", autor filmu to: dieselgeekdotcom

      Piszę to na wypadek zniknięcia linku. A film można obejrzeć klikając na odnośnik:
      https://youtu.be/sheTKD03hmo

      Ja swój mechanizm rozregulowałem przy okazji wymiany koła dwumasowego i sprzęgła. Niby trudno jest to zrobić, ale jednak mechaniczny gamoń wszystkiego potrafi dokonać ;-)

      [ Dodano: Nie 10 Lip, 16 04:54 ]
      PS. Chyba wypadałoby przenieść powyższy wątek z forum traktującym o Octavii 1Uuuuuu :-)
      Pozdrawiam, Robreg.
      ----
      furmanka.blogspot.com fan ;-)

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X