Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.8t rs AUQ czerwona kontrolka oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.8t rs AUQ czerwona kontrolka oleju

    Zamieszczone przez piociel
    W koło Macieja...Cięgle to samo...Co jeden to nowa teoria. Dajcie sobie spokój w końcu. To tylko samochód. Tylko my się tak brędzlujemy nad tym olejem. Ludzie jeżdżą co 30 kkm na przeglądy i nic się nie dzieje. Niech każdy robi jak chce, a nie udowadniacie swoje racje bazując na domysłach.
    gdyby to było forum "onetu" to pewnie bym się zgodził, ale no forum samochodowym, "brędzlujemy" się nie tylko olejem, ale także całością motoryzacji.

    co do innych, owszem jeżdżą ale potem się okazuje się, że turbinę zatarli albo dwumasa im się rozsypała, bo traktowali auto tylko jak auto, bez większego zainteresowania jak z niego korzystać jak najlepiej serwisować

  • #2
    1.8t rs AUQ czerwona kontrolka oleju

    witam tak jak w temacie 1.8t rs AUQ i mam pytanie odnosnie migajacej czerwonej kontrolki oleju zaczyna migac jak tylko zwieksze obroty silnika powyżej 2tys wymieniłem olej na motul 8100 x-cess 5w40 i filtr oleju na manna jaka moze byc przyczyna ?
    z góry dziekuje

    Komentarz


    • #3
      Za niskie ciśnienie oleju?
      Warto by było sprawdzić, może pompa siada?
      Była O1 kombi ALH++ 150/340
      Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

      Komentarz


      • #4
        Pompa albo ssak się przytkał.
        Czy tak czy siak nie wolno bagatelizować tego objawu

        Komentarz


        • #5
          może to zaworek przelewowy w pompie oleju, za szybko sie otwiera.
          na początku sprawdzilbym czujnik, najprostrze i najtansza operacja.

          Komentarz


          • #6
            dziekuje koledzy problem rozwiazany wystarczyła wymiana czujnika ale napotkałem problem z sprzeglem pozdrawiam

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X