Logi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • remiq3
    Classic
    • 2010
    • 11

    Logi

    Zamieszczone przez piramida
    Panowie, nie popadajmy w psychozę, wystarczy AR, CB i można bezstresowo podróżować po Polsce
    Co :shock: , bezstresowo ? AR brzdąka co chwilę bo pełny FR albo fałszywki , na CB chamy się znowu kłócą, navi nadaje drogę , Janosik na smarkfonach tez pobobno dobry ,...normalne radio to można sprzedać bo nieużywane, niech jeszcze pasażer zacznie rozmowę , głowa żeby nie kręgosłup kręciła by się ja na lożysku dookoła jak powiedzą ze gdzieś w pobliżu latają, za drogowe lamy trzeba myśleć , ITD wyrabia plany i szykuje helikoptery i bezzałogowe, a też pzrypominam ze nikt nie odwołał nieoznakowanech /niewykrywalne przez AR/, zaraz wejdą odcinkowe pomiary... i to q.. ma być bezstresowo

    [ Dodano: Wto 08 Sty, 13 19:53 ]
    Zamieszczone przez ahmed799
    To jeżeli policja przyczepi się do antyradaru, śmiało możemy mówić że to nie wyposażenie auta, które podlega kontroli przez policjantów.
    Art 66 ust. 4 pkt 4 ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997r:
    "Zabrania się wyposażania pojazdu w urządzenia informujące o działaniu sprzętu kontrolno-pomiarowego używanego przez organy kontroli ruchu drogowego lub działanie to zakłócające albo przewożenia w pojeździe takiego urządzenia w stanie wskazującym na gotowość jego użycia ..."
  • Dareckif
    Drive
    • 2008
    • 93

    #2
    Logi

    Witam

    We wtorek popracowałem trochę przy autku wymieniłem gruszkę przy turbinie bo się zacinała i jak ruszałem sztangą trochę się przycinała więc ją rozruszałem, ale mam teraz prośbę o sprawdzenie logów które zrobiłem czy sztanga jest dobrze wyregulowana. Link: http://vaglog.rtnet.pl/dareckif_80581.html

    Z góry dziękuje za pomoc
    Pozdrawiam
    dareckif

    Komentarz

    • przemik
      RS
      • 2012
      • 1610

      #3
      Jest OK
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz

      Pracuję...