Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylator klimatyzacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wentylator klimatyzacji

    dudek_t - jak dasz auto idiocie to i Twoje BSE padnie.

    blind_walker - oby już bez niespodzianek i tylko normalne wymiany
    180 powodów do uśmiechu - RS Batman

  • #2
    Wentylator klimatyzacji

    Bedąc na przeglądzie za 1zł dopatrzyli się,że mam zatarty wentylator od klimy, ten mniejszy, wygrzebałem go dzisiaj, wyszedł by lekko gdyby nie przerdzewiałem śruby, które go trzymają, wyglada to tak, że ten metalowy czop z silniczka na którym jest osadzone śmigło, wtopił sie w plastikowe śmigło, co mogło być tego przyczyna, wymienic to nie problem, ale dlaczego tak sie stało, wydaje mi sie, że tak było jak już ja kupiłem, miał ktoś z Was może taki przypadek? ps. chetnie kupie taki wentylatorek, ale to już zamieszcze w innym dziale :lol:

    Komentarz


    • #3
      wystarczyło że się silnik od wentylatora się zblokował lub śmigło zostało zblokowane przez jakiś element i nastąpiło zatrzymanie itp . taki efekt może spowodować stopienie u mnie ze starości lub zużycia elementów zatarł się wymieniłem i po sprawie nie dociekam to tylko rzecz która może się zepsuć w najmniej oczekiwany sposób

      Komentarz


      • #4
        Wolas, ja miałem tak samo, wymieniłem na zamiennik ze skodeximu, śmiga jak na razie bez problemu
        Moja Balbina

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez trooper
          Wolas, ja miałem tak samo, wymieniłem na zamiennik ze skodeximu, śmiga jak na razie bez problemu
          tak samo u mnie
          skoda
          fuckyeah!

          Komentarz


          • #6
            u mnie padł ten duży
            a tu masz ten mały
            Wentylator chłodnicy klimatyzacji Skoda Octavia I fi290mm - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
            ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
            http://www.bunkry.pl/pl/index.html
            a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
            http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
            Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

            Komentarz


            • #7
              mi nie działał duży- wyjąłem go, rozebrałem i okazało się że plastikowy szczotkotrzymacz był lekko przytopiony i przez to szczotka nie chodziła płynnie. Wyrównałem plasticzek i wentylator działa już ponad rok

              Komentarz


              • #8
                powiedzcie czy lepiej kupić nowy zamiennik czy używany oryginalny ze szrotu, cena ta sama, 100zł

                Komentarz


                • #9
                  ciężko określić, wiadomo że zamiennik nie jest tej samej jakości co oryginał, ale z 2 strony nie wiesz w jakim stanie jest silnik wiatraka ze szrotu, czy Ci się zaraz nie zatrze itp. Przy niektórych zamiennikach masz jakąś gwarancję na część.
                  Moja Balbina

                  Komentarz


                  • #10
                    ja wymieniłem na zamiennik chodzi do dzisiaj odpukać jakość dobra trochę trzęsie jak się włączy wyważenie badziewne z oryginałem i dlatego nie ma jak oryginał tylko ta cena i warto jak wyjmiesz po numerze vag sprawdził

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez wolas
                      używany oryginalny ze szrotu
                      po czym go poznasz :shock: nowy jest nowy
                      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
                      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
                      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
                      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
                      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

                      Komentarz


                      • #12
                        czyli proponujecie nowy,wiec chyba juto skocze do sklepu

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X