Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z domykaniem szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z domykaniem szyb

    Zamieszczone przez orzel720
    W sumie mam firmowe auto ale jechać pickupem L200 na wakacje 1300km np. do Italii nie bardzo mi się marzy...
    to se z wypożyczalni na tą okoliczność auto wypożycz :diabelski_usmiech

    Zamieszczone przez orzel720
    moja była OII już się wszystkim opatrzyła ale SII "od oka sąsiadów" to byłby szpan
    to może kup dwa....jedno dla siebie, a 2-gie zeby sąmsiadowi ciśnienie skakało :diabelski_usmiech
    i love this web

  • #2
    Problem z domykaniem szyb

    Witam!

    Mam problem z domykaniem szyb po zamknięciu auta z pilota. Problem pojawil sie po zresetowaniu alarmu i wymianie akumulatora. Przed tym, wszystko dzialalo jak nalezy, tj. po zamknieciu po kilku sekundach wszystkie szyby sie dosuwaly, a teraz nic...

    Komentarz


    • #3
      Być może warto zrobić adaptację każdej szyby. Musisz jednym przyciśnięciem przycisku otworzyć szybę od góry do dołu. I to samo z zamykaniem.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Próbowałem pare razy dzisiaj je zaadaptować w ten sposób i dalej nic... Musialo mi jakieś ustawienie wyrzucić możliwe że po zmianie akumulatora (choć wątpliwe) lub po resecie alarmu. I nie mam pojęcia co teraz z Tym zrobić.

        Komentarz


        • #5
          musisz prawdopodobnie moduł komfortu znowu zaprogramować. jak masz kabelek vag to 5 min roboty z tym programem MOTORDIAG - autodiagnostika, VAG-COM , OBD , KWP2000 , OBD2 , CAN BUS diagnostika

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez budi
            Problem pojawil sie po zresetowaniu alarmu i wymianie akumulatora. Przed tym, wszystko dzialalo jak nalezy, tj. po zamknieciu po kilku sekundach wszystkie szyby sie dosuwaly, a teraz nic...
            Poczytaj instrukcję obsługi alarmu i zaprogramuj domykanie szyb(lub podaj jaki masz alarm).
            Zamieszczone przez g4cek
            musisz prawdopodobnie moduł komfortu znowu zaprogramować. jak masz kabelek vag to 5 min roboty z tym programem
            Po co kombinować skoro u niego alarm steruje domykaniem szyb?
            Skoda Superb II Ambition
            2.0 TDI CR 170 KM

            https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

            Komentarz


            • #7
              Krzycho-63, ma racje u ciebie alarm steruje domykaniem szyb

              Komentarz


              • #8
                Z tego co kojarze to mam alarm TITAN, czy cos podobnego, ale sprawdze dokładnie jeszcze. Co mam w nim ustawić, żeby domykanie wróciło?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X