Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z centralnym zamkiem w tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z centralnym zamkiem w tylnych drzwiach

    Zamieszczone przez Maicroft
    a Dezenty mialy jakies mniejsze ET niz ori
    to chyba więcej miejsca na zacisk, nie?

  • #2
    Problem z centralnym zamkiem w tylnych drzwiach

    Witam,może już z pół roku jeździłem samochodem w którym nie działał centralny w tylnych drzwiach.Dzisiaj się zmobilizowałem,rozebrałem i okazało się ze na bolcach nr. 3,4,6 jest ciągle prąd,a na 1,2,5 ciągle jego nie ma.Pomimo czy zamykam,otwieram samochód ciągle jest to samo... Podłączyłem centralny pod lewe drzwi i jest sprawny.Może spotkaliście się z takim problemem??Zauważyłem że kiedy kluczyk jest w pozycji do zapalania to w 6 styku nie ma napięcia.

    Komentarz


    • #3
      może wiązka między drzwiami a słupkiem ??

      Komentarz


      • #4
        niestety ale nie zauważyłem żadnego przetarcia.Nie wiem dlaczego ,ale później już na 6 styku nie było prądu.Ale kabel w drzwiach nie jest na 100% przedarty.Czy podpięcie vaga ,może wyjaśnić sytuację??

        Komentarz


        • #5
          w blokach danych możesz posprawdzać sygnały z drzwi szyb zamków i takie tam
          ale jak nie masz napięcia na żadnym z kabelków to nie dobrze a el szyba działa ??

          Komentarz


          • #6
            Elektryczna szyba działa,tak jak pisałem na 2 jest napięcie.Czy iść po kablach i szukać gdzie jest przetarty,czy może być to wina modułu komfortu?? Sprawdzałem vagiem to nie pokazał błędów .

            [ Dodano: Sob 30 Cze, 12 21:09 ]
            Teraz znowu rozebrałem drzwi ,i z prawej mają napięcie w tych samych kablach co drzwi po lewej ,które jednak działają.Mechanizm centralnego zamka działa,ponieważ jego też przełożyłem na lewą stronę... Macie jakieś pomysły??

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X