Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skoda octavia 1.6b nierówna praca silnika i brak mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skoda octavia 1.6b nierówna praca silnika i brak mocy

    Zamieszczone przez blackpw
    Zamieszczone przez Octavianos
    to fakt, był to chyba zamierzony cel efektu pracy projektantów - niektórzy się z tego śmieją, ale u większości budzi to uznanie - chyba lepiej wzorować się na uznanych kanonach stylistycznych. Octavia III znów będzie autem ponadczasowym. Ja jakoś nie lubię wnętrz typu Focus czy Astra IV - to się szybko zestarzeje, poza tym wkurza bardzo nieergonomiczna obsługa tych samochodów.
    Zgadzam się w całej rozciągłości
    Stonowanie i ponadczasowość stylistyczna Octavii są bezdyskusyjne.
    Myślę, że większość posiadaczy tych aut ceni sobie właśnie tą ergonomię i prostotę stylu.
    Mnie osobiście ostatnio strasznie drażni ten "kosmiczny" trend w kokpitach aut... dziesiątki przycisków i "pstrokatość"
    Zgadzamy się ze sobą w 100% jeśli chodzi o projekty desek rozdzielczych we współczesnych autach - pstrokatość, przeładowanie i tworzenie na siłę nowych funkcji, przycisków itp. tylko rozparasza, wkur...i denerwuje. Po przejażdżce Focusem, Astrą IV, i 30, Cee'd, Megane oraz szczególnie nowym Aurisem wsiadając do Octavii poczułem ulgę - uff jesteśmy w domu wszystko na swoim miejscu, ładnie, ergonomicznie i z klasą zestawione - bardzo to lubię!

  • #2
    skoda octavia 1.6b nierówna praca silnika i brak mocy

    po odpaleniu auto nierówno pracuje tak jakby nie paliło na jeden gar a jak wciskam gaz to przerywa na benzynie i gazie a przy tym niema mocy myślałem że padła świeca ale jak ściągam kable z cewki to po zdjęciu każdego kabla przygasa

    Komentarz


    • #3
      wypadałoby choć ciśnienia sprężania zbadać
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        jak chcesz to podjedz do mnie to ci to zrobie .
        diagnostyka vag 602-614-253

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X