Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] skrzynia biegow

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] skrzynia biegow

    cześć. mam do sprzedania tarcze hamulcowe EBC D818 288x25 5x100. NOWE. sprzedaję z powodu zmiany auta i nie będę w niego inwestował. cena do ew. negocjacji 300zł + koszt transportu ok. 25zł kurierem. kontakt: PW lub kom. 608326064. Antek.
    Link

  • #2
    [O1] skrzynia biegow

    Witajcie forumowicze. Mam problem ze skrzynią biegów a mianowicie zacina mi 3 i 5 bieg , wchodzą ale z problemami a zwłaszcza bieg 3 zaczął mi ostatnio źle wchodzić. Byłem u mechanika powiedział że to wał w skrzyni biegów jest do wymiany. cena jaką mi zawołał za nowy powaliła mnie na kolana, na używany ok 1,2zł musiałbym wydać. w związku z tym mam do was pytanie czy ktokolwiek z was posiada takowy wał o mojej skody?jest to autko z 2002 roku, silnik 1.8T AUM. Jeśli potrzeba by było jeszcze jakiś danych to proszę pisać na pw

    Komentarz


    • #3
      JacekT, warto sprawdzić najpierw cięgła łączące lewarek ze skrzynką - może coś się poluzowało. Po drugie poszukaj serwisu specjalizującego się w skrzyniach biegów. Diagnozowanie skrzyni biegów bez jej rozebrania to loteria lepsza niż lotto. Po trzecie poszukaj na allegro używanej skrzyni biegów. Takie rozwiązanie może być per saldo tańsze.
      Hanz2k
      1,8 T by MT
      :admin: bo nie użyłem Szukaj

      Komentarz


      • #4
        Na dzień dobry zmień olej w skrzyni biegów, to mały wydatek a może zadziałać rewelacyjnie. W moim poprzednim aucie (Seat Cordoba 97r.) też ciężko wchodziły biegi. Ubytków oleju w skrzyni nie było ale spuścili stary i dali nowy. Biegi zaczęły wchodzić jak w masło Do dzisiaj nie ma już z tym problemów i moja siostra jeździ autkiem. Koszt około 50zł z robocizną i olejem.

        Komentarz


        • #5
          ponawiam pytanie

          witam odświeżam temat. czy ktoś z Łodzi wie gdzie jest dobry serwis zajmujący się skrzyniami biegów?bo jednak trzeba będzie u mnie wymienić i szukam czegoś używanego w dobrym stanie:-)a może ktoś z Was przypadkiem takową posiada do modelu 1.8T AUM. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
          A jszcze jedno pytanie. Mechanik u którego byłem zawołał za zamienniki 1000zł plus 800zł robocizna. czy to jest dobra cena?Oczywiście daje gwarancje na rok.
          Pozdrawiam forumowicze
          iwszelkie informacje, sugestie i porady proszę kierować na priv . mail([email protected] lub na gg 2260388

          Komentarz


          • #6
            sprobuj znalezc namiary ( nawet na allegro) do firmy ARGA z Nowodworu (woj Lubelskie).
            za te pieniadze (1800) bedziesz mial skrzynie po profesjonalnym remoncie wraz z wymiana
            kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
            _________________________________________
            Do sprzedania:
            komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
            zaciski do hamulcow 280mm.

            Komentarz


            • #7
              Witam kolegów. Mam problem ze skrzynią biegów polegający na tym, że podczas zmiany biegów od 1 do 4 słychać wycie (co jakiś czas, nie ciągle), w szczególności w okolicy 3-4 biegu, przy prędkści ok. 60 km/h. Wycie słychać przy przyspieszaniu i zwalnianiu. Podejrzewam że chodzi o łożyska. Czy macie sugestie co to może być, ewentualnie czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał. Pozdrawiam Marcin.
              Marcin

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X