Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik zużycia klocków hamulcowych - chyba wariuje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czujnik zużycia klocków hamulcowych - chyba wariuje

    Cześć,
    właśnie wczoraj odebrałem po trzeciej wizycie związanej ze skrzypieniem i dalej nic... Jak skrzypiało tak skrzypi. Raz wymienili "elementy gumowo-metalowe" i pomogło na jakieś dwa tygodnie a smarowania pomagały do pierwszego progu...
    Ręce opadają

  • #2
    czujnik zużycia klocków hamulcowych - chyba wariuje

    Mam pewien mały problemik.
    Otóż zapalił mi się czujnik zużycia klocków hamulcowych. Sprawdziłem klocki - są jak nowe. Dolałem troszeczkę płynu hamulcowego - czujnik zgasł. Po przejechaniu 5 km. czujnik ponownie się zapalił "podskoczyłem lekko na śpiącym policjancie".
    Sprawdzam płyn nic nie ubyło, klocki dalej jak nowe, a czujnik na pulpicie się świeci. Zwariował czy może jest jakiś kłopot z hamulcami o którym nie wiem :?:

    Miał tak może ktoś :?: :?:

    Komentarz


    • #3
      zebik1, kabelek od czujnika w nadkolu
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        sprawdź połączenia

        Komentarz


        • #5
          Odlacz wtyczke ze zbiornicza - w ten sposob bedziesz wiedzial czy to wina zbiorniczka czy klockow.
          Komfortowie kierunkowskazy - włączasz 1 a miga 3x
          Emulator czujnika poziomu oleju G266
          Napraw sterowników AIRBAG

          Komentarz


          • #6
            Tak z ciekawości czy taki czujnik jest każdej O2? (wiem, że temat o O1, ale pytam tu )

            Komentarz


            • #7
              natash, o ile mi wiadomo to tak
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X