[O1] problem z linka sprzegla

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bierni2010
    Classic
    • 2010
    • 25

    [O1] problem z linka sprzegla

    Zamieszczone przez Wiltord
    Wcześniej podróżowaliśmy starym dobrze znanym Lanosem 1,5 16V. Nie jedno się zwiedziło, nie jedno też przewiozło, oj tak! Do czasu gdy okazało się że.. junior nadchodzi. Trzeba było podjąć męską decyzję i zakupić
    zupełnie jak moja historia
  • felix1984
    Drive
    • 2008
    • 42

    #2
    [O1] problem z linka sprzegla

    witam przy naciskania sprzegla octavia 2004 classic slychac , odzywa sie skrzypienie , mam pytanie czy nadaje sie to do wymiany czy da sie to uratowac nie wiem smarujac ? prosze o odpowiedz pozdrawiam
    dobry kierowca

    Komentarz

    • Chris11
      RS
      • 2011
      • 1587

      #3
      Pytanie, czy to aby na pewno linka, czy może sam pedał, od czego bym osobiście zaczął.
      W każdym razie, nie ma się co rzucać na wymianę i z początku przesmarował.

      Komentarz

      • JanuszSz
        RS
        S_OCP Member
        • 2007
        • 2835
        • Superb II combi (3T5)

        #4
        Problem jest taki,że w sterowaniu sprzęgłem nie ma linki,jest wysprzęglik hydrauliczny. :P
        Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

        Komentarz

        • felix1984
          Drive
          • 2008
          • 42

          #5
          witam czyli co ten WYSPRZĘGLIK HYDRAULICZNY to mozna do niego zagladnac nie koniecznie wymieniac ? zaskoczony jestem auto ma przjechane 58 tys za 8 lat malo co uzywane jest w zimie to wogule jaja...
          dobry kierowca

          Komentarz

          • JanuszSz
            RS
            S_OCP Member
            • 2007
            • 2835
            • Superb II combi (3T5)

            #6
            Jeśłi sprzęgło działa prawidłowo nie ma potrzeby zaglądać do wysprzęglika.Zlokalizuj,w którym miejscu masz to skrzypienie,czy bardziej od strony kabiny co sugerowałoby ocieranie popychacza o osłonę gumową.Może też skrzypią sprężyny w docisku.
            Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

            Komentarz

            Pracuję...