[O1] Regeneracja Maglownicy-kontakty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • boneso
    Classic
    • 2011
    • 25

    [O1] Regeneracja Maglownicy-kontakty

    qu_bek, ja tam żadnych niedoróbek nie widzę, za to widzę że jest rewelacyjnie
  • s1
    Ambiente
    • 2010
    • 185

    #2
    [O1] Regeneracja Maglownicy-kontakty

    Witam
    No i stało się, mi również padł magiel, po przeczytaniu wszystkich postów mam juz metlik w głowie-nowa ori-nie osiagalna, uzywka - nie bardzo wiadomo dla czego-za rok padnie.Były wypowiedzi ze ktos kupił nową chinczyka -za 1000zł czy ktos mogłby wstawic kontakt do osoby sprawdzonej,sprzedawcy bo linki z alledrogo wiadomo zanikły. Prośba druga -regeneracja -macie jakas sprawdzoną firme z mazowieckiego , jest tego sporo ale wiadomo sa ludzie i taborety, Jak cos to piszcie od razu ile juz zrobiliscie na waszych maglach po regeneracji.Dzieki pozdro

    Komentarz

    • sebu
      L&K
      • 2008
      • 1304
      • Octavia II (1Z3)
      • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
      • CDAA 1.8 TSI 160 KM

      #3
      Jest gość w Kobyłce,który swego czasu miał dobrą opinię.
      Tu masz jego dane

      UL. Nadmeńska 9
      05-230 Kobyłka
      woj. mazowieckie
      Maglownice MKB serwis Kobyłka istnieje na rynku od 1986 r. i od początku specjalizuje się w regeneracji przekładni kierowniczych (maglownic).


      Dane kontaktowe:
      strona internetowa: www.maglownice.pl,
      tel. 509 027 117
      (wspomnij, że warsztat znalazłeś w dobrymechanik.net)
      Informacje dodatkowe:
      Blisko zabytkowego kościoła w Kobyłce , przy dwóch rondach. Naprawa przekładni kierowniczych w samochodach osobowych i dostawczych - ze wspomaganiem oraz bez wspomagania.


      Na jednej ze stron znalazłem opis jakiegoś mechanika,który jest z NDM,możesz podjechać i zapytać co sądzi o nim może coś się zmieniło

      Cytat
      Jestem właścicielem warsztatu samochodowego w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Długiej 2b . Od wielu lat współpracuję z Panem Markiem Bochaczem i jak do tej pory nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji a zwłaszcza zawodowej . Mam dla Niego wiele szacunku bo ma dość szeroką wiedzę i jest wielokrotnie pomocny we wspólnym analizowaniu problemów . Gorąco polecam ten zakład .
      Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
      jak pomogłem to daj punkcik
      sprzęgło od G 60

      Komentarz

      • duszek-44
        Drive
        • 2010
        • 71

        #4
        Ja teraz regenerowalem magiel w Łodzi http://maglownica.com/ 550zł i mozesz sie ugadać żeby oni wysłali pierwsi magiel do Ciebie W zastaw biora 200zł wiecej A samochód masz tylko na jeden dzień wyłączony z eksploatacji

        [ Dodano: Wto 28 Sie, 12 08:59 ]
        A po wymianie magla kierownica mozna krecić jednym palcem Trzeba tylko przemyśleć wszystkie za i przeciw np sama gwarancja Na regenerowana masz 1 rok gwarancji z mozliwością przedłużenia do 2 a jeśli kupisz ze szrotu to dostaniesz 14 dni rozruchowej Ja swoja octavka jezdze 3 lata i nie miałem nawet zadnego minimalnego wycieku płynu wspomagania ,a przyjechałem z nad morza a z uszczelniaczy sito na 20km po mieście 0.5 l plynu Takze ja widzac jak to sie szybko rozwaliło u mnie postanowiłem postawic na regenerację
        Krzysztof
        1.9tdi AFN Seat Alhambra

        Komentarz

        • s1
          Ambiente
          • 2010
          • 185

          #5
          Znalazłem firme skodexim, podobno przekładnia na pierwszy montaż szła i za nowa chca 890zł-troche cos tanio ale jeden forumowicz jezdzi juz ponad 2 lata, a zgosciem z kobyłki rozmawiałem wczoraj , bardzo miły facet ogolnie -cena od 600 do 1200zł(w zaleznosci od stanu mojej przekładni.

          Swoją drogą nie ogarniam za bardzo wszedłem do nich na stronę i np koncowki drazkow w ori kosztuja po 15zł, ktos cos jeszcze u nich kupował??

          Komentarz

          Pracuję...