Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zaryglowane drzwi od strony pasażera oraz tylne lewe i prawe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zaryglowane drzwi od strony pasażera oraz tylne lewe i prawe

    luckd, ~2 tysie;
    co do głowicy - nie wiem, w temacie silnika jestem lekkopółśrednio mało techniczny (=laik). akurat wyszło, że miałem robione najpierw uszczelniacze i to absolutnie nic nie dało - auto dalej ssało olej; wróciłem na "poprawkę", czyli pierścienie - problem brania oleju przestał istnieć.

  • #2
    zaryglowane drzwi od strony pasażera oraz tylne lewe i prawe

    witam. Mam wielki problem z drzwiami. drzwi się zaryglowały z dnia na dzień i nie można ich otworzyć. mechanicznie otwierają się tylko przednie drzwi kierowcy, a reszta się nie chce otworzyć, natomiast z pilota otwiera się tylko bagażnik i nic więcej. Drzwi nie można otworzyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz. Proszę o szybką pomoc pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      kolego ,pewno siadł sterownik w dzwiacz. trzeba odkrecic tapicerke i sprawdzic. i sprawdz jeszcze bezpieczniki,skoro pilotem otwierasz tylko bagaznik. a prubowałes kluczykiem otwierac?

      Komentarz


      • #4
        U mnie też się coś kaszani w przednim zamku od pasażera, ale mogę od wewnątrz otworzyć i zamknąć od wewnątrz. Teraz tylko pozostaje pytanie jak się nie da otworzyć jak zdjąć tapicerkę od środka ? Skoro nie ma dojścia do śrub ?

        Komentarz


        • #5
          xplo- jak zamykasz drzwi od srodka łapiesz za ten skosny plastik.on jest na zatrzaskach i pod nim sa sruby/a reszta srubek dookoła tapicerki na dzwiach. moze to ci pomoze Forum - Octavia Club Polska

          [ Dodano: Nie 25 Lis, 12 20:14 ]
          Link(3).JPG Link Link(4).JPG

          [ Dodano: Nie 25 Lis, 12 20:15 ]
          Jeśli od kogoś uzyskałeś pomoc w rozwiązaniu problemu, kliknij "POMÓGŁ" i podziękuj w ten sposób.

          Komentarz


          • #6
            tapicerkę już mam ściągniętą i wszystko jest na wierzchu. Może ktoś wie jak spróbować otworzyć drzwi na krótko, albo co zrobić żeby w ogóle je otworzyć. z góry dziękuje za pomoc

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X