Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc w czytaniu pinu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomoc w czytaniu pinu

    Rozrzad to chyba juz teraz a nie przy 180kkm, bo do nich moze nie dojechac :roll:
    VW Blog

  • #2
    Pomoc w czytaniu pinu

    Witam potrzebuję odczytać pin gdyż mam 1 kluczyk w złym stanie i chce dodać zapasowy. Mam grot w przyszłym tygodniu będę miał transponder i scyzoryk. Do zakodowania kluczyka jest potrzebny pin którego nie odczytam vag comem . Dlatego potrzebuje pomocy z okolic.

    Komentarz


    • #3
      podobnie dorabiałem kluczyk scyzoryk z immobilizerem ale kod serwis 140 zł za wprowadzenie kod przychodzi online najlepiej w tygodniu w sobotę mi nie zrobili bo się bali jak im kod nie przejdzie to auta nie odpalą w poniedziałek poszło bez problemu 1,5 godz, z myciem auta to taka moja przygoda z dorabianiem kluczyka i działa super
      SKODA OCTAVIA 2 2,0 TDI 16V BKD

      Pozdrawiam Janusz

      Komentarz


      • #4
        W OII ktorym kabelkiem da sie odczytac pin ??

        Na allegro jest vag-tacho oraz vag commander 3.x Wyglada ze pierwszy nie dziala z autami na CAN
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Silut, ale to do O1?
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            No tak, 1,5h z myciem , a kluczyk dorabia się 2 min

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez alxxx
              Silut, ale to do O1?
              Jasne ,że do O1

              Komentarz


              • #8
                Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                tym odczytasz pin i nie tylko
                // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
                ------------------------------------------------------

                Komentarz


                • #9
                  Liczę na pomoc , w ostateczności jeśli nie będzie nikogo kto pomoże to będę musiał zakupić bo za wgranie immo z pestki do pestki chcą 100 zł a tak to kupie kabel, chodź w obecnej sytuacji chcę ciąć koszty pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Coś chyba nie bardzo ogarniają temat z tego co wiem nie można skopiować transpondera MEGAMOS Crypto ID48 a o takim chyba rozmawiamy.
                    // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
                    ------------------------------------------------------

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie wiem co miał za sprzęt bo był on za ścianką , przyłożył kluczyk nacisł jeden przycisk i powiedział ,że skopiowanie 100 zł z transponderem a czystych nie sprzedaje. Jutro podskoczę do znajomego on ma w warsztacie jakiś program za 1k pln do diagnostyki może da się nim zczytać pin chodź on pewnie nie będzie wiedział czy jest taka opcja

                      [ Dodano: Pon 26 Lis, 12 15:46 ]
                      Czy CDIF/2 da się odczytać pin ?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X