Zablokowane drzwi...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daw9
    Classic
    • 2011
    • 18

    Zablokowane drzwi...

    Dzięki
    Kod:
    Przy zastosowaniu gotowej taśmy LED nie potrzeba stosować dodatkowych rezystorów gdyż są one już wewnątrz taśmy
    To już wiele wyjaśnia, czyli jak kupię gotową taśmę led będzie ok. np: taśma z 5 diodami na taśmie po obu stronach ( w sensie dolutowana do obu istniejących lampek)
    Wiem że ledy biją po oczach - ale to jest najmniejszy problem

    Pytanie czy jak po prostu dolutuję taśmę do istniejącej instalacji w sensie do lampki + żarówka w lampce to będzie ok.
    Zaznaczam że jestem totalnym laikiem w kwestii instalacji elektrycznych. Więc pomoc "krok po kroku" będzie jak najbardziej wskazana - chęci są, sprzęt też się znajdzie
    [/quote]
  • Deviant
    Drive
    • 2010
    • 46

    #2
    Zablokowane drzwi...

    Poszukałem na forum i znalazłem więcej tematów z takim samym albo podobnym problemem.
    Zablokowane drzwi 1
    Zablokowane drzwi 2
    Zablokowane drzwi 3
    Zablokowane drzwi 4
    Zablokowane drzwi 5

    Nikt nie pisze o kosztach zamka czy sterownika.
    U mnie nie mogę otworzyć tylnych prawych drzwi. Na chwilę obecną trochę mnie to przeraża, ale jakoś spróbuję się dostać do zamka czy też owego sterownika.
    I teraz pytanie główne - każde drzwi wyposażone są w osobny sterownik, czy jest tylko jeden sterownik i znajduje się w tylnych lewych (za kierowcą) drzwiach?
    Zasadniczo...

    Komentarz

    • tomus7
      RS
      • 2010
      • 1896
      • Peugeot

      #3
      w każdych drzwiach jest zamek
      zamek to jedno a moduł to drugie i napewno nie jest w tylnych drzwiach tylko w drzwiach kierowcy
      koszt zamka zamiennika to jakieś 100PLN ori jakieś 350
      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

      Komentarz

      • czesiu1929
        Ambiente
        • 2009
        • 142

        #4
        Zamieszczone przez tomus7
        w każdych drzwiach jest zamek
        zamek to jedno a moduł to drugie i napewno nie jest w tylnych drzwiach tylko w drzwiach kierowcy
        koszt zamka zamiennika to jakieś 100PLN ori jakieś 350
        kolego moduł w drzwiach kierowcy odpowiada za zamki i szyby we wszystkich drzwiach ale każde drzwi jeżeli mają elektryczne szyby posiadają swoje sterowniki przy silniczkach od szyb i te sterowniki sterują szybami i centralem. Moim zdaniem padł zamek i dla tego nie można otworzyć drzwi, gdyby padł sterownik to manualnie drzwi dało by się otwierać i zamykać, ja już to przerabiałem.
        L&K

        Komentarz

        • awaria_maniac
          Drive
          • 2010
          • 43

          #5
          Zablokowane tylne drzwi O1

          Witam,

          mam identyczny probel z tylnymi prawymi drzwiami. Wszystie inne zamki sięotwierająa ten ani drgnie. Ciągnięcie brutalnie za klamkę też nic nie daje - skobel ani drgnie. Jak to ruszyć? Czy odpięcie akumulatora coś da czy też to raczej padł zamek i tylko wymiana? Ale jak się do rego zamka dobrać skoro nie można otworzyć drzwi? Będe wdzięczny za pomoc.
          Octavia I 1.9 TDI ALH 2004

          Komentarz

          Pracuję...