Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z bagażnikiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z bagażnikiem

    A mnie w końcu coś osłabiło...
    Kurdę, czemu poza godzinami szczytu (12.00) zaje.any jest wjazd do Warszawy od Janek do przedostatnich świateł przed skrętem na POW? Nic się nie dzieje, nie ma żadnych wypadków, a i tak jest korek 1-godzinny...

  • #2
    [O1] Problem z bagażnikiem

    Witam wszystkich forumowiczów , 3 dni temu zakupiłem Octavie i mam dość specyficzny problem dotyczący bagażnika , konkretnie chodzi o jego otwarcie , sprzedający poinstruował mnie by otworzyć bagażnik należy przekręcić kluczyk w klapie w prawo do pstrykniecia , potem w lewo i gdy usłyszy się ze zaskoczyło wyciągnąć kluczyk pociągnąć klamkę i bagażnik sie otworzy , niestety nie udało mi otworzyć w ten sposób , a sprzedający jest niedostępny , ma ktoś jakiś pomysł ? może coś źle robię ? sedan 99 rok

    Komentarz


    • #3
      Napewno nie sedan tylko hatchback a co do bagażnika to masz go cały czas zamknięty :?: w ogóle słychać jak próbujesz go otwierać że pracuje :?:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Scorpiö
        Napewno nie sedan tylko hatchback
        czepiasz się a również wprowadzasz w błąd. Hatchback ma ścięcie w dół zaraz za szybą. Sedan nie ma podnoszonej szyby razem z klapą bagażnika.
        Kolega ma Octavię Liftback.

        Przekręć kluczyk raz w lewo cofnij go i zobacz czy bagażnik się otwiera. W celu zamknięcia kluczyk w prawo i cofnąć.

        Bagażnik można otworzyć od wewnątrz. Musisz położyć siedzenie i zanurkować do bagażnika z latarką. Tam gdzie jest rygiel zamka jest klapka, którą musisz wyciągnąć pod tą klapką przy zamku od klapy jest mała dźwignia, którą należy przestawić, aby zamek się otworzył.
        W instrukcji obsługi jest awaryjne otwieranie bagażnika.
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • #5
          kecaj, mó błąd ops:

          [ Dodano: Nie 03 Mar, 13 19:11 ]
          Aszrin, tutaj masz parę porad co z tym zrobić
          Forum - Octavia Club Polska
          może coś ci pomoże
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#952309

          Komentarz


          • #6
            kecaj, Scorpiö, odbiegając trochę od tematu, na mojej naklejce wygląda to tak OI z 2k1 :arrow:
            Załączone pliki
            Black Pearl, Elegance & RS LOOK
            @ by Tune-up Gdańsk
            TDI VP++ i jeszcze rośnie
            Antek

            Komentarz


            • #7
              Tony065, zgadza się bo SKODA nie robiła homologacji specjalnie dla Liftback-a.
              Liftback to określenie funkcjonujące w informacjach handlowych. To co masz na naklejce jest informacją jaka figuruje w systemie koncernowym VW AG a zarazem w dokumentach homologacyjnych.
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz


              • #8
                otworzyłem awaryjnie i od tego czasu działa normalnie , dzieki za pomoc
                pomoc

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X