Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olej w zbiorniczku wyrównawczym 1.9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olej w zbiorniczku wyrównawczym 1.9 tdi

    Około dwóch tygodni temu w czasie jazdy uszkodziłem misę olejową. Dojechałem do celu i zostawiałem auto. Nie zapaliła się kontrolka oleju, resztą oleju wyciekła pod stojący samochód. Wyglądało że było go jeszcze dużo. Później już samochód nie był uruchamiany. Od wymiany oleju turbina przy przyśpieszeniu zaczęła gwizdać(jakby brała powietrze), ale mimo to działa normalnie i jak narazie nie bierze oleju. Jak myślicie turbina do regeneracji czy wymiany? Jak długo jeszcze pożyje? Póki co chyba lepiej jeździć wolno i jej nie używać?

    Pozdrawiam

  • #2
    Olej w zbiorniczku wyrównawczym 1.9 tdi

    Witam zapaliła mi się kontrolka wody odkręciłem zbiorniczek a tam cały zbiorniczek oleju czy to będzie pęknięta chłodnicza oleju??

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez pioppoi
      czy to będzie pęknięta chłodnicza oleju?
      Może być.. Jednak może to być również uszczelka pod głowicą.

      Komentarz


      • #4
        a jak najłatwiej sprawdzić to??

        Komentarz


        • #5
          Poczytaj mój temat Forum - Octavia Club Polska

          Komentarz


          • #6
            Witam problem rozwiązany pomysł kolegi na zanurzenie chodniczki oleju we wrzątku i przedmuchanie powietrzem się nie sprawdził dopiero gdy odłączyłem węże od wody od chodniczki i połączyłem je ze sobą z końcówek gdzie wchodzą węże wodne podczas pracy silnika zaczyna się sączyć olej co wskazuje na uszkodzenie chodniczki dzięki za pomoc

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X