Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odpryski i wgnieciony próg

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odpryski i wgnieciony próg

    kumpel w ibizie miał to samo z abs i własnie problem był z tą puszką bezpieczników
    Kontrolki ABS i ESP swieca sie na stale - Forum.VWGolf.pl
    tu podobny problem w golfie
    a nawet jakby pompa abs ~200zł +robota- przeżyję chyba
    czujnik abs - 50zł
    zimny lut zrobie sam
    zostaje moduł komfortu - moze byc tak ze tez poprostu bezpiecznik / ta skrzynka
    a jesli nie to nie wiem ale powiedzmy że bez tego można żyć nie ? później z tym będę walczył jak coś
    a pewnie cos potarguje za to
    a cana napewno niema - to 2001rok model 2002
    VW Blog

  • #2
    Odpryski i wgnieciony próg

    Witam dziś zauważyłem odprysk (fot.1) i wgniecenie(fot.2) od podnośnika nie z octavii chciałbym to zrobić zanim będzie za późno. Z wgnieceniem poradzę sobie ale z progiem i nadkolami które są poniszczone od kamieni już nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Liczę na waszą pomoc lub polecenie dobrego fachowca który to zrobi. Nie chce żeby to wyglądało wstrętnie... Pozdrawiam.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Silut, oddaj do ogarniętego lakiernika, zrobi rdze i z progami porządek też, zabezpieczy i pomaluje elegancko.

      Mądry program wprost podaje, że nie dźwiga się auta za progi.. :roll:
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        Niestety takie już było... Nie mam pojęcia o takim może ktoś w okolicy oświęcimia ma kogoś sprawdzonego ?

        Komentarz


        • #5
          Silut, na obtłuczone progi i błotniki jest lekarstwo. chlapacze. tak, tak, ja wiem, jak to wygląda... wisi mi to, wolę mieć czystsze i nie obite boki i progi
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X