Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] reczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] reczny

    looker, oprócz autoscanu, który wstępnie powie Ci jakie masz błędy - ciężko będzie wskazać grupy, które należy sprawdzić, gdyż ich numerki są różne dla różnych silników. Powiem nawet więcej - zmieniają się wraz z kolejnymi wersjami VCDSa (np. dotyczące DPFa w 2.0 TDI - co wersja to inne grupy - mam na myśli oczywiście Advanced Measuring Blocks).
    becki

  • #2
    [O1] reczny

    Witam wszystkich i pozdrawiam,,,wymieniłem tarcze,klocki i kompletny zacisk prawy tył,,,a ręcznego z prawej tył,,, jak nie było,,, tak nie ma,,,,,,w mojej 1, z 2000 roku,,,może ktoś z kolegów podpowie gdzie leży problem,,,z góry będę wdzięczny za odpowiedz,,,
    jan.gliwice

    Komentarz


    • #3
      Przyczyn może być kilka.
      1.Wyciągnięta linka h-ca ręcznego - potrzebna regulacja lub wymiana.
      2.Urwana linka - konieczna wymiana
      3.Linka zardzewiała w pancerzu - wymiana.

      Zacznij na początek od regulacji.Wcześniej patrz na zacisk,a ktoś niech zaciągnie ręczny,zobacz,czy linka ciągnie cięgło ręcznego w zacisku.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki kolego za poradę z tą linką,,,być może jest,, jak mówisz naciągnięta,,,poza tym w pancerzu chodzi bez oporów,,,jutro kupię nową,,,bo niebawem mam przegląd,,,jeszcze raz dziękuje za podpowiedz,,,
        jan.gliwice

        Komentarz


        • #5
          linkę kup w komplecie na obie strony koszt niewielki a będziesz miał równy hamulec

          Komentarz


          • #6
            kup tylko linke dobrej firmy np trw

            ja kiedys kupiłem jakiegoś syfa i też nie miałem ręcznego.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X