Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] jaki kod skrzyni biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] jaki kod skrzyni biegów

    daro.12, szacun -- piekna fura!
    Normalnie mnie tu jakies zjawy przesladowac beda na tym forum A to piekne OIII a to piekny SIIFL -- czyli i jedno i drugie juz prawie mialem na pniu kupic.
    Staralem sie bardzo o SIIFL z 2.0 TSI i N1 -- nie dalo rady (wtedy jeszcze nie wiedzial nikt, ze promocja bedzie o miesiac dluzej).
    No i jeszcz jedno: jak SII w sedanie nie bardzo mi lezal (rzecz gustu), to po FL jest juz bardzo OK
    Powodzenia i szerokosci!!!!

  • #2
    [O1] jaki kod skrzyni biegów

    Witam czy ktoś po numerze vin będzie w stanie podać mi oznaczenie skrzyni biegów.
    Prawdopodobnie będzie konieczna wymiana. a wolę już coś wyszukać na przyszłość.
    Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czym różnią się skrzynie w silnikach 1.8T z wyłączeniem RS I 4x4
    Czy posiada ktoś schemat skrzyni od 1.8T
    Dziękuję

    Komentarz


    • #3
      sprawdz jaki masz kod skrzyni i kup taka sama .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        Nie trzeba VINu. Na wlepie w bagażniku albo w książce serwisowej jest podany kod skrzyni.
        Tu masz pokazany kod silnika, kod skrzyni to w tym wypadku "DUU". SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
        Piter
        tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
        KM i Nm dołożył gregor10

        Komentarz


        • #5
          Kod silnika to AUM a wlepy nie mam , ktoś już się jej pozbył

          Komentarz


          • #6
            Rysiu kod skrzyni jest wybity na skrzyni
            diagnostyka vag 602-614-253

            Komentarz


            • #7
              Powinna być jeszcze jedna w komorze silnika, tylko nie jestem w stanie powiedzieć w którym miejscu. Ja na klapie mam jakąś tabliczkę, ale nie jestem pewny czy to jest to.
              Piter
              tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
              KM i Nm dołożył gregor10

              Komentarz


              • #8
                kod jest na skrzyni powyzej rozusznika.
                diagnostyka vag 602-614-253

                Komentarz


                • #9
                  Tak juz mam kod EZS . Skrzynia ma takie same przełożenia jak reszta 1.8t i ta samą przekładnię głowną , wyjątki 1.8T RS inne przełożenia na przekładni i dwa ostatnie biegi oraz 2.0 te same przełożenia biegów ale inne na przekładni głównej... Ale sa inne drobne różnice dwa rodzaje skrzyni z 1.8T 150 Ps mają kołnierz na pół wałki ( półosie popularnie mówiąc). Większośc ma 108 mm a dwie mają 100mm. Jeżeli ktoś potrzebuje szczegółowych danych to zamieszczę na życzenie ...
                  Dzięki koledzy.
                  Ale jest chyba dla mnie ratunek kto wie czy to nie łożysko na kole tylko że objawy są troch ę inne ale przy zakrętach w prawo cichnie tylko że to lewe koło

                  Komentarz


                  • #10
                    Szukasz skrzyni z powodu tego szurania na temat którego zakładałeś temat? Jak rozwiążesz problem, to się pochwal.

                    Komentarz


                    • #11
                      jasne że się pochwalę to nie tajemnica. Ale puki co nic więcej nie wiem mam podejżednia łożyska koła ale nie mam pewności. Mało tego sonda lambda pożegnała się kontrolką na blacie na szczęście ta na kacie. muszę kupić inną.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X