Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem ze skrzynia chyba???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem ze skrzynia chyba???

    dobry. Miałem dzisiaj rano telefon po którym kawa dzisiaj nie będzie potrzebna Dzień zaczął się paskudnie :cry:

  • #2
    [O1] Problem ze skrzynia chyba???

    Witam mam taki problem.Tej zimy rano odpaliłem auto. Odpaliło bez problemu wysiadłem z niego a ono zgasło, odpalam drugi raz i wtedy pojawił się problem. Auto na luzie zaczeło jechać, wcisnołem sprzęgło zatrzymało sie ,puszczam ponownie sprzęgło i znów jedzie i wtedy coś chrupneło i auto staneło. Od tego czasu słychać szum w okolicy skrzyni i jest problem ze zmiana biegóLink ciężko wchodzą i weskakuja gdy zdejmę nogę z gazu w czasie jazdy. Czy to skszynia sie rosypała czy cos innego?
    marcing2720

    Komentarz


    • #3
      Na początek wodziki do kontroli . Lecz z tego co piszesz to i skrzynia mogła ulec uszkodzeniu.
      Tak jakby nie rozpięła przekazanego napędu .

      Komentarz


      • #4
        Problem w tym ze jestem tym samochodem zagranica [NORWEGIA] a koszty naprawy sa tu dosc wysoke. Najlepiej bedzie chyba przywiesc cała skrzynie i wymienić?
        marcing2720

        Komentarz


        • #5
          .podziałaj z wodzikami...Tak na próbę...No chyba że masz gdzie skrzynie wymienić...

          Komentarz


          • #6
            Mam jeszcze takie pytanie.Sprzegło chyba powino byc ok,wystarczy wymiana skrzyni?
            marcing2720

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X