Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Tapicerka Klapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Tapicerka Klapy

    Zamieszczone przez Mihau
    Zamieszczone przez LukaszRS2.0TFSI
    naczytałem się o problemach związanych z DSG
    Ale to czytałeś o DSG7, która w RSie nie występuje.
    Co jest nie tak z DSG 7 ??? Poważnie pytam bo nie czytałem nic na ten temat a mam Q5 3.0tdi z S-tronic 7 (to chyba to samo co dsg7..?) i nic sie nie dzieje (przebieg 80tyś)

  • #2
    [O1] Tapicerka Klapy

    Witam.

    Ostatnio wracając z Warszawy miałem niemiły incydent. Spadł mi bat i rozbił tylną szybę przy prędkości 120 km/h (zawirowanie albo coś musiało być).

    Postanowiłem że nie będę kupował samej szyby (bo cena za szybe okolo 150 zł oraz 130 zł wstawienie). Znalazłem więc klape od Octavii I FL zamowiłem i zamontowałem. Problemem jest jednak tapicerka. Od wersji przed liftem tapicerka (od wewnątrz) nie pasuje, ponieważ wystają 3 śruby.

    PYtanie jest takie.. po co są te 3 sruby i czy da się je usunać. Nie moge znaleźć nigdzie na allegro tapicerki po lifcie.

    Pozdrawiam i czekam na informacje.

    Komentarz


    • #3
      na tych srubach prawdopodobnie trzyma sie silnik wycieraczki ,
      ja nie mam wycieraczki z tylu i ostatnio tez zdejmowalem tapicerke i tez mam te sroby , mi akurat w niczym nie przeszkadzaja , poprostu sobie są
      więc wydaje mi się że można je usunąc
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        1. Niestety brak szyby z wyjsciem na wycieraczke.

        2. JAk je usunać? Wyglada jakby były na stałe. Jeśli nawet je przykladowo wytne to też pewności nie mam czy tapicerka przed liftem będzie pasowała bo jest troche róznica w konstrukcji klapy.

        3. Nie posiada ktoś na zbyciu (oczywiscie sprzedaż) tapicerki? :P Nigdzie nie idzie tego dorwać a o szroty pytać nie ma co bo oni to wywalają od ręki.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X