Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Octavia I termostat czy czujnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Octavia I termostat czy czujnik

    Wyglaa bardzo fajnie ale spójrz ile teracisz miesca na same stopy plastikowe, słabo widze możiwosc wstawienia 4 uchwytów na rowery... jak az tulu nie bedziesz woził to ok. Cena tez ciekawa nawet jak za takie rozwiązanie ale moim zdaniem za dużo sie traci miejsca.. jakm mamaj12 wspomniał.

  • #2
    [O1] Octavia I termostat czy czujnik

    Witam 2 miesiące temu wymieniłem termostat Wahler a czujnik podobno orginalny. wszystko było przez miesiąc ok i teraz nie mogę złapać 90stopni na vagu na silniku pokazuje po około 11 km 81 stopni czasem 81,9 (wtedy termostat się mi otwiera wąż robi się gorący i chłodnica do 81 stopni jest waż i chłodnica zimna) dziś zostawiłem go na postoju była temperatura 86,5 stopnia ruszyłem auto ok 1km przejazd temperatura znów 81.

    Nie wiem co wymienić czy znów komplet czy termostat.
    Każdy napisze że nie duży koszt i wymienić wszystko ale mam wiecej rzeczy do zrobienia..............i $$ sie robią coraz wyższe

    z góry dziękuję
    Krzysiek

    Komentarz


    • #3
      Robisz tak

      Na zimnym silniku - logujesz 007 z modulu 'Engine" oraz 003 z modułu 'Instrumenst"

      pozniej przejedz sredniodynamiczne 10-12 km i znow logujesz to samo.

      I stanie się jasność.... :wink:
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        tylko że one idzie normalnie do temperatury 81 na silniku i liczniku przejechałem dziś spory kawałek i utrzymuje ta temprature +/- 2 stopnie zależy od stylu jazdy. sprawdzę to jeszcze raz dziś i dam znać. jak bym miał różnice na liczniku i silniku to bym wiedział, że to czujnik. a one poakzują raczej to samo +/- 2stopnie zalezy jak szybko sie przełącze na vagu

        [ Dodano: Pon 17 Cze, 13 16:30 ]
        log zimnego silnika z błędami mi wyskaiwało too many errors.... dodam że szaleje mi czujnik temp. zewnętrznej

        log z 07 tyle ile udało mi sie zrobić na zimnym wieczór dam na ciepłym
        logi z instrumentów nie robiłem bo tam stałe wartości czyli:

        pierwsza rubryka druga i trzecia
        31 ok 35
        silnik:
        Log (0 - 007)

        [ Dodano: Pon 17 Cze, 13 17:05 ]
        przestało na silniku wariować może był vag niedociśnięty do końca ale poza tymi bzudarmi to tak pokazywało teraz zrobiłem na rozgrzanym w gorskim terenie

        silnik
        Log (0 - 007)

        licznik
        Log (1 - 003)


        proszę o pomoc co wymienic bo nic się nie zgadza w/g mnie chyba czujnik

        Komentarz


        • #5
          Czujnik przekłamuje....
          Przemek
          DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
          A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
          80 B3 Limo 1.6 TD SB

          Komentarz


          • #6
            ok jutro wymienię i dam znać "pomógł" poleci...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X