Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Wżery tarcz/szum

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Wżery tarcz/szum

    Witaj Krzysztofie.
    7N0 907 530 R z 2012 roku,SW 1632-zakodowałem co się dało,a sytuacja wygląda tak jak napisałem wcześniej.

  • #2
    [O1] Wżery tarcz/szum

    20 tys km temu wymienilem tarcze + klocki tylne.
    Wlozylem ekonomiczne produkty marki HART :twisted:

    Hamulce po wymianie szumia , slychac przy hamwaniu wolno toczac sie. (co do szumu nie jestem pewien jak bylo na starych , wymienilem tuz po kupnie)

    Na tarczach po obwodzie sa widoczne wżery rdzy.

    Czy szumy + wżery sa spowodowane tandetnymi tarczami, czy moze byc inna przyczyna np. problem z zaciskiem ?
    Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

    Jeżdżę w blasku
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

    Komentarz


    • #3
      zsolpyw, zapodaj jakieś zdjęcie

      a o takich tarczach jak HART to nie słyszałem jeszcze.

      Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

      Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
      Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
      Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

      Komentarz


      • #4
        Hart to firma krzok. Tandeta jakich mało,mam z tą firma złe wspomnienia.
        Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

        Komentarz


        • #5
          no firma nie przedniej jakości, ale cena też czasem ciśnie.
          Kolego jak masz dużo tej tarczy to daj do ztoczenia i będzie jak nówka ale nie wiadomo na jak długo i czy zaraz sie nie zwichruje.
          no ewentualnie kup nówki no ale ceny lepszych są nawet na poziomie tarcz do ciężarówek z górnej półki jak Man TGA

          Komentarz


          • #6
            Cena nie cisnela, ale nie bylem zorietnowany.
            Mialem zamowic na allegro zestaw ATE ale w sklepie mi polecono HART ze niby nie ma reklamacji :P

            Przetoczyc moge bez problemu, ale pewno trzaby kolcki zmienic.
            Jesli sie np. zwichruja to wstawaiajac niwe tarcze, znow pasiloby nowe klocki.
            Wiec jak spadnie sila hamowania wymienie komplet 8)
            Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

            Jeżdżę w blasku
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

            Komentarz


            • #7
              Na razie z takich tańszych firm to moje zaufanie ma firma AD. Szwagrowi do laguny I zakładałem tej firmy tarcze,klocki,chlodnice i sprężyny i jak na razie 30 tys zrobione bez problemu.
              Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

              Komentarz


              • #8
                W razie czego tutaj masz budżetowe niezłe rozwiązanie, Nie jakaś firma Krzak , tylko polska Mikoda z siedzibą w Częstochowie, w razie czego wiesz gdzie szukać jak coś będzie nie tak

                Komentarz


                • #9
                  Mikody znam,i mam dobre zdanie o nich. Mogłeś Mikody wstawić zamiast Harta :diabelski_usmiech
                  Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                  Komentarz


                  • #10
                    Też mam dobre zdanie bo w felci testowałem je przez 100kkm (1 kpl) i nie udało mi się ich pokrzywić. Zobaczymy jak będzie w O1, mam już zakupione na przód i tył, ale kompletuje cały układ hamulcowy nowy i troche gratów jeszcze brak i testy się odwlekają

                    Komentarz


                    • #11
                      Jaka szkoda ze przeklinac nie mozna :evil: :!: :twisted: :diabelski_usmiech :!: 8) :twisted:

                      Zaliczylem starcie z agresywnym tirem pochodzenia tureckiego.
                      Zjechal z prawego pasa na lewy ktorym go wyprzedzalem i 2 metry zabraklo.

                      Czyz nie trzeba bylo bardziej prestizowego zestawu zalozyc ? :twisted:
                      Trzeba bedzie skompletowac cos konkretnego lub zalozyc CB i uprawiac ecodriving z ciezarowkami po prawej :P

                      [ Dodano: Czw 27 Cze, 13 14:29 ]
                      Tak przy okazji, rok temuy gdy wymienialem tarcze, stare mialy wzery. Te co zalozylem po roku tez maja wzery. Czy to kwestia jakosci niekiej tarcz ?
                      Czy moze byc jakas inna przyczyna zżerania mi tarcz ??
                      Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                      Jeżdżę w blasku
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Bartek.K
                        Na razie z takich tańszych firm to moje zaufanie ma firma AD. Szwagrowi do laguny I zakładałem tej firmy tarcze,klocki,chlodnice i sprężyny i jak na razie 30 tys zrobione bez problemu.
                        Tarcz AD nie polecam. Kupiłem nowe i po przelocie 3000 km biją jak stare. Zaznaczam, że nie jeździłem w tym czasie po kałużach.

                        Komentarz


                        • #13
                          to zakładajcie w miare znane firmy np trw, ate a nie najgorsze badziewie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez chimek11
                            to zakładajcie w miare znane firmy np trw, ate a nie najgorsze badziewie.
                            Wprawdzie nie uwierzyłem sprzedawcy, że te tarcze AD to na pierwszy montaż idą, ale skoro tak zachwalał to wziąłem inaczej bym ich nawet patykiem nie dotykał.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez g_jetson
                              ale skoro tak zachwalał to wziąłem inaczej bym ich nawet patykiem nie dotykał.
                              co miał mówić jak na półce zalegają

                              Komentarz


                              • #16
                                ATE niby idzie na pierwszy montaż,po przejechaniu około 25tyś km przy hamowaniu czuć wibracje na kierownicy.
                                januszko76

                                Komentarz


                                • #17
                                  Wszystko zależy na jaka partie trafimy,albo ile ryżu dostał pracownik :szeroki_usmiech
                                  Jak na razie te AD spisują się dobrze.
                                  Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X