Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klimatyzacja pracuje cały czas

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klimatyzacja pracuje cały czas

    Zamieszczone przez kecaj
    Potwierdzam. Auta od 22 tygodnia to rok modelowy 2015.
    Czyli w tym roku to początek czerwca w takim razie w maju powinny pojawić się już nowe cenniki i ewentualne zmiany w pakietach. Ciekawe co mogą jeszcze zmienić z okazji likwidacji chorób wieku dziecięcego .

  • #2
    Klimatyzacja pracuje cały czas

    po wyłączeniu silnika klimatyzacja pracuje cały czas . nie wiem konkretnie o co chodzi ale gaszę silnik i coś stuka przy schowku pod deską rozdzielczą . wszystko jest ok . przestaje postukiwać i nagle dmucha klima . wyłączone jest wszystko i dmucha :evil: nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z ogrzewaniem postojowym które założyłem w tym roku . proszę was o pomoc lub czy spotkaliście się z takim czymś i jak to rozwiązaliście . jestem za granicą i nie mam chwilowo możliwości powrotu do polski dlatego proszę o szybką odpowiedź . pozdrawiam R-Paul

    [ Dodano: Sob 27 Lip, 13 14:32 ]
    sprawdzałem bezpieczniki w desce rozdzielczej . kod bezpiecznika 40 . miejsce 22 po jego wyciągnieciu klima sie wyłącza zaś jak uruchomię samochód to nie działa . narazie tak zostawiłem żeby aku mi całego nie wciągneło . jakieś sugestie co mogło pójść ?

    Komentarz


    • #3
      Ja bym z pewnością zaczął szukać problemu od ogrzewania postojowego. W końcu to ono ma możliwość włączania dmuchawy nawet przy wyłączonym zapłonie i zamkniętym aucie. Na gwarancji powinni Ci to naprawić.
      Przy okazji, ile kosztuje montaż takiego ogrzewania?

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X