Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

POMOCY DZIWNA AWARIA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • POMOCY DZIWNA AWARIA

    Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości reakcji kolegi konkon: wczoraj rano zamówiłem i zapłaciłem za olej z filtrem i paskiem wielorowkowym, a dziś w południe miałem te graty u siebie. Dzięki

  • #2
    POMOCY DZIWNA AWARIA

    Link skode octawie 1.9tdi rocznik 2004 przebieg 70 tys.Wracałem z trasy i nagle z wydechu poszedł ogromny kłęb czarnego dymu ,silnik dostał najwyższych obrotów i skrzynia zaczęła zgrzytać.Auta nie można uruchomić, żadne kontrolki typu check silnika ,olej się nie święcą .Biegi wchodzą ,sprzegło działa.Oczywiście laweta i cholowanie.
    Następnego dnia do serwisu-nie autoryzowanego ale specjalność napraw to skody.
    Diagnoza -zatarcie silnika,oczywiście koszty ogromne ,naprawa 6,7 tys lub drugi silnik.
    Co robić ,czy jechać do innego mechanika?? Czy to zatarcie silnika jest możliwe przy tak niskim przebiegu??POMÓŻCIE!!!!!!

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez mansu
      Diagnoza -zatarcie silnika,oczywiście koszty ogromne ,naprawa 6,7 tys lub drugi silnik.
      wstawić nowy (uzywany silnik)
      Bez oleju jeżdziłes? Czy jaki był powód?
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        olej był ,a powodu nie znają

        Komentarz


        • #5
          mansu, zapewne to "choroba szalonych diesli" :wink: silnik, turbo, intercooler, wydech do sprawdzenia. Zassało olej z turbiny i poszło na tłoki. Było tu parę takich, dobrze opisanych przypadków. Poszukaj, poczytaj i
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X