Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • octavia 1

    Zamieszczone przez marek106
    Ok, a ile pali rs tsi przy dynamicznej jeździe? Wiem,że to bardzo ogólne stwierdzenie...
    To bardzo interesujące... I potem się dziwicie że jest "hejt" w internecie na skodziarzy... Mowa jest o tzw aucie usportowionym a na forum Skody jest wieeele postów ile to pali, czy lepiej benz czy diesel itp... Bossszzzeee.... Ps. Mam nadzieję że choć w rs jest skrobaczka we wlewie paliwa...

  • #2
    octavia 1

    Witam-posiadam Octawkę 1 1/9 TDI AGR 98r-i mam trochę problemów,otóz jeżeli jadę ok 60km/h to po wysprzegleniu silnik zaczyka dziwnie pracować,nierówno(obrotomierz ani drgnie)
    tak jest do momentu zatrzymania, po zatrzymaniu silnik wraca do normy, u mechanika podłączyli go do kompa,który nic nie pokazał,wyjęto czujnik (czy też zawór)na rurze która idzie od intercoolera,do turbiny został on przemyty i po zamontowaniu problem zniknął-na chwilę, pojawił sie znowu(może ktoś wie jak się ten zawór lub czujnik nazywa).No i jeszcze to
    że jak go trzymam do momentu aż zacznie szarpać,i dopiero wtedy wycisnę sprzęgło to problemu nie ma,proszę podpowiedzcie coś.Pozdrawiam. :cry:

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X