Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odpalaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z odpalaniem

    Zamieszczone przez oolsztyniak
    Zgadza się, ja też płacę i mam prawo żądać nie tylko oglądania TV ale też do darmowje służby zdrowia, z racji, że jestem krwiodawcą mam też prawo do lekarza dostać się bez kolejki no ale co z tego?
    masz rozdwojenie osobowosci :roll: ???


    to kto napisał tego posta za Ciebie skoro nie chodzisz w glorii honorowego dawcy krwi???

    Ja sobie tego nie wymysliłem więc daj na luz bo żal tego czytać

    P.S. Ciekawe czy g.... spod siebie tez zjadaja bo to biznes i nie moze sie zmarnować :?

  • #2
    Problem z odpalaniem

    Witam wszystkich
    Mam problem z którym nie umiem sobie dać rady. Moje octafka po dłuższym postoju ma problem z odpaleniem i nie chodzi o to ze dlugo trzeba krecic ale jak za krotko pokrece rozrusznikiem to odpali ale zaraz zgasnie jak krece dluzej to slychac jak odpali zaraz gasnie i po chwili załapie. Jak po krótkim kręceniu zgaśnie to przy nastepnej probie odpala bez problemu. Nie kopci przy odpalanie jezdzi normalnie zadnych bledow. wymienialem juz zaworek na filtrze, przewody przelewowe, czujnik temp., filtr paliwa, smok w baku byl czyszczony, regeneracja rozrusznika bo na poczatku dlugo trzeba bylo krecic i jak sie okazalo za dusy spadek na aku, aku tez wymieniony. Czy ktos mial podobny problem. Mój silnik AGR.
    Z góry dziekuje za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      masz przewody z paliwa pod maską przezroczyste ?? bo wtedy widać czy jest powietrze w nich, a podłonczyłeś auto pod kompa ?
      Mastershine - Auto Detailing Studio

      Komentarz


      • #4
        Przewody przezroczyte pęcherzyk po zgaszeniu auta jest ale nie wiekszy jak 1,5cm bledów nie ma na kompie.


        Znalazlem dzis takie cos Powietrze w układzie paliwowym- tylko MK IV TDI lata 97-02 - Forum.VWGolf.pl i zastanawiam sie czy tyczy sie to tez naszych octavi bo to by mysle rozwiazalo mój i nie tylko mój problem bo widze ze wiecej osob ma problem z zapowietrzaniem sie ukladu.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X