Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda octavia I 4x4 2.0 benz.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda octavia I 4x4 2.0 benz.

    Wczoraj byłem w salonie Skody w celu zamówienia uszczelek. Wstrzymałem się jednak. Podaliście takie symbole uszczelek:
    Zamieszczone przez Mr0czny
    Uszczelki przód:
    - 1Z0 837 697 D - lewa
    - 1Z0 837 698 D - prawa

    [...]

    Uszczelki tył kombi:
    - 1Z9 839 697 C - lewa
    - 1Z9 839 698 C - prawa
    To byłyby te, które mógłbym zamówić. Problem w tym, że sprawdzając konfigurację auta po VINie wyszło, że z fabryki auto wyszło z uszczelkami o dokładnie takich samych symbolach. Pytanie moje zatem jest takie, czy nie orientujecie się czy aby przypadkiem nie są to cały czas te same uszczelki? Niestety w salonie nikt nie był w stanie udzielić mi takiej informacji. Nie wiem teraz czy po poprawie uszczelek symbol został taki sam, czy po prostu są to te same uszczelki.

    Generalnie wytarcia lakieru oglądały 2 osoby (sprzedawca i mechanik) i twierdzili, że pierwszy raz z czymś takim się spotykają. Ponadto sprzedawca twierdził, że do uszczelek nie są dołączone spinki i trzeba kupić je oddzielnie, a na fotkach w pierwszym poście widzę, że spinki jednak są w zestawie. Tak więc chyba za bardzo na opinii tego salonu polegać nie mogę.

  • #2
    Skoda octavia I 4x4 2.0 benz.

    Witam. Mam problem z haldexem a mianowicie slychac ciagłe załaczanie sie pompki na postoju i podczas jazdy. Koła sie załaczaja podczas poslizgu przednich kół ale mam wrazenie ze cos jest nie tak. Podczas manewru na parkingu przy skrecie jest odczuwalny przeskok tylnego koła. Zna ktos dobrego szpeca od haldexa ??
    Mam takie błedy na vag-u:
    1324 Sterownik napedu na 4 kola
    magistrala CAN brak sygnalu
    01324 - Control Module for All Wheel Drive (J492)
    49-00 - No Communications


    Pozdrawiam

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X