Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja maglownicyc - okolice Katowic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Regeneracja maglownicyc - okolice Katowic

    vaz, albo nie szło komuś dociśnięcie dekla i na chama dociągnął pokrywę śrubami. Ciężko uwierzyć, że ktoś, kto zawodowo para się mechaniką zrobił coś, co sugerujesz, że zrobił :-) :-) :-)

  • #2
    Regeneracja maglownicyc - okolice Katowic

    Witam wszystkich,
    chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze zakładu w celu zregenerowania mojej maglownicy w okolicach Katowic.
    Jeżeli polecacie jakieś warsztaty to bardzo proszę o info.
    Z góry dziękuję.

    Komentarz


    • #3
      Witam! Jest w Katowicach na ul.Warszawskiej warsztat który zajmuje się regeneracją maglownic,półosi itp. większość warsztatów do nich wozi adres: KATOWICE, UL. WARSZAWSKA 60,
      tel. 32 259 81 32

      Komentarz


      • #4
        Witam. Właśnie tam też zrobiłem, nie zdążyłem się pochwalić jeszcze Na forum. 350 zł i starą oddałem, zregenerowaną wziąłem - na miejscu. Póki co wszystko ok.

        Komentarz


        • #5
          Lepiej zainwestować i kupić nowa regeneracja to loteria ja regenerowałem alternator i maglownice w obu przypadkach nie powtórze tego błędu.pozdrawim
          https://www.facebook.com/tapicerekpranie

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Marcello01
            Lepiej zainwestować i kupić nowa regeneracja to loteria ja regenerowałem alternator i maglownice w obu przypadkach nie powtórze tego błędu.pozdrawim
            I to jest właściwe podejście do tematu regenerowania maglownicy. Jeśli wytrzyma rok to już i tak sukces
            NFPNorth-West
            2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
            WARSZTAT www.dsize.pl
            ->
            CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
            spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

            Komentarz


            • #7
              Zgadza się,aczkolwiek wątpie aby wytrzymał nawet ten rok po takiej regeneracji,osobiście także jestem zdania ze bardziej opłacalnym będzie zakup nowej. Daj znac na co ostatecznie się decydujesz.
              www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X