Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Wymiana łapy silnika - pytanie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Wymiana łapy silnika - pytanie.

    Zamieszczone przez andrzej-tdi
    Mam pytanie Zapocenie przy kolektorze ssacym przy ciegnie od gruszki, otóż mechanikiem nie jestem zastanawiam się czemu mniej więcej w tym miejscu jest zapocone olejem bądź czymś pochodnym?

    Zdjęcie przykładowe z serwisu aukcyjnego
    Obrazek
    Zacznij myśleć o wymianie kolektora na taki bez tych cholernych klapek, aluminiowy z BKD.
    Jestem właśnie po takiej operacji. Stosunkowo prosta do ogarnięcia operacja. Służę radą jakby co.

    (nawet taki kolektor zalega mi w garażu przypadkiem ;-)

  • #2
    [O1] Wymiana łapy silnika - pytanie.

    Witam. Mam pytanie odnośnie wymiany dolnej poduszki silnika - łapy. Czy można ją wymieniać bez unoszenia silnika? Bo tak się jej przyglądałem i nie wydaje mi się żeby silnik jakoś na niej wisiał czy coś Dzięki za odpowiedź!

    Komentarz


    • #3
      da sie bez problemu

      Komentarz


      • #4
        Ogólnie nie powinno się nić zmienić przy wymianie bo silnik jest zamocowany na 3 poduszkach ale dla spokoju jak masz to podeprzyj podnośnikiem lekko silnik kawałek drewienka między podnośnik a skrzynię

        Komentarz


        • #5
          Poducha zmieniona co prawda za zimno było na samodzielna wymianę pod domem ale znajomy warsztat pomógł jednak lepiej podeprzeć żeby wszystkie śruby siadły jak należy :P żeby później nie generować kolejnych kosztów :P

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X