Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] wymiana tylnego mostu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] wymiana tylnego mostu

    4tech, i tak będzie za słabe. Cree led żeby świecił godziwe w soczewce musi być to chłodzony system z porządnym cree o odpowiedniej mocy. w linku wyżej widzisz, jak świeci takie coś co opisujesz w pełnym słońcu...jednym słowem d.....

  • #2
    [O1] wymiana tylnego mostu

    Witam mam pytanie czy bedzie pasował tylny most od audi a3 1.8t do octavi 1 2.0?

    Komentarz


    • #3
      skodziana4x4,

      IMO powinno pasować, jednak dla pewności sprawdź w etce
      zgodność numerów czesci lub ich zamienność.

      Pewnie mało kto na forum przecierał, te szlaki.
      Musisz być prekursorem

      Komentarz


      • #4
        Nr z haldexu lub mostu musi byc taki sam czy jest to bez znaczenia ? Bo na allegro znalazlem tylny most od vw golfa 4 o nr O2D 525 554/AD a ja w swoim mam nr O2D 525 554/AE i nie wiem czy ta roznica ma jakies znaczenie czy nie?
        Co do prekursora to chyba masz rację :-)

        Komentarz


        • #5
          W Google wpisz etka online
          Wejdź w link z forum vw.golf.pl
          Forum przekieruje Cie na etkę.

          Poszukaj swojego auta i sprawdź jakie rodzaje mostów
          pasują/były montowane w Twoim modelu i silniku.

          Chetnie pomoglbym ale pisze z telefonu i nie otwiera mi sie etka poprawnie

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za pomoc ale jakoś nie mogę ogarnąć tego. wchodzę na forum golfa i nie wiem co dalej. Jak będziesz miał dostęp do kompa to daj znać dokładniej co tam kliknąć i wpisać. Będę bardzo wdzięczny

            [ Dodano: Nie 09 Lut, 14 21:18 ]
            Witam problem rozwiązany nie sprawdzałem żadnych nr. i tylny most od Audi A3 działa. Jeśli ktoś będzie miał problem z tylnym napędem w octavii 1 jako zamiennik można użyć mostu od leona, golfa 4 i audi a3

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X