Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szarpie, słabo odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szarpie, słabo odpala

    Zamieszczone przez AdamB
    Tylko dlaczego nie chcą za to zapłacić, tylko w formie prezentu dostać
    bo to nasza narodowa cecha - myślimy że tylko my potrafimy kogoś wyd...ymać a nas nikt nie da rady
    realia sa takie że każdy myśli że kupuje perełkę a później jest płacz i zgrzytanie zębów oraz tematy typu "jakie te skody, audi, tourany, passaty" sa wadliwe :wink:
    no jak auto ma na szafie 195tys( realnie 300 lub lepiej) to nic dziwnego, że coś może sie popsuć :roll:
    Skoda Octavia III 2.0TDI 150KM - kombi

  • #2
    Szarpie, słabo odpala

    Witam
    Mam problem z Octavią 1.6 BFQ z gazem. Octavia odpala przy drugim trzecim razem na zimnym silniku. Jak już odpali to silnik nie równo pracuje przez krótką chwilę. Podczas jazdy czasami zdarza się że szarpie i ma muła nie chce przyspieszać. W ostatnim czasie został wymieniony rozrząd, kable zapłonowe i świece.
    Kupiłem kabel i zaczytałem błędy:
    4 Faults Found:
    17925 - Power Supply Relay for ECU (J271 or J363): Electrical Malfunction
    P1517 - 35-10 - - - Intermittent
    16554 - Fuel Trim; Bank 1: Malfunction
    P0170 - 35-00 - -
    16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit
    P0130 - 35-00 - -
    16556 - Fuel Trim; Bank 1: System Too Rich
    P0172 - 35-10 - - - Intermittent
    Readiness: 0010 1101

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez wolter_jwamz
      Octavia odpala przy drugim trzecim razem na zimnym silniku
      jeżeli nie jest to wina słabego aku, a został wymieniony rozrząd a przed jego wymianą problemów z odpalaniem nie było to moze być zły kąt ustawienia rozrządu.
      Zamieszczone przez wolter_jwamz
      Jak już odpali to silnik nie równo pracuje przez krótką chwilę. Podczas jazdy czasami zdarza się że szarpie i ma muła nie chce przyspieszać.
      albo gdzies łapie lewe powietrze albo przepływka. od jak dawna? na pb i lpg są te objawy? jak długo pracuje nierówno ?
      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

      Auto Detailing: Dream Car Studio
      (znajdź również na fb)

      Komentarz


      • #4
        A vagiem można sprawdzić czy kąt ustawienia rozrządu jest prawidłowy (jeżeli można to jak?)

        Nierówno pracuje przez jakieś parę minut ale nie zawsze, nie raz pracuje normalnie.
        A na co mogę zwrócić uwagę przy tych błędach, które odczytałem?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X