Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia zgasla w czasie jazdy,juz nie chce odpalic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia zgasla w czasie jazdy,juz nie chce odpalic

    Kolejny patent z chin, ciekawe jak na żywo by to wyglądało Page Not Found - Aliexpress.com
    marek

  • #2
    Octavia zgasla w czasie jazdy,juz nie chce odpalic

    Witam,Octavia 1.9 tdi 110 koni 2000 rok,zgasla w czasie jazdy,ale zanim zgasla stracila moc przy predkosci 80km/h i juz nie odpalila.Kontrolka od swiec dziala jakis czas temu wymienilem przekaznik 109,paliwo jest w wezyku miedzy filtrem paliwa a silnikiem,silnik kreci bez problemu,dziekuje za wszystkie sugestie

    Komentarz


    • #3
      Wymien filtr paliwa
      Odczytaj błędy
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz


      • #4
        Mam prawie to samo(zgasł rano po dosłownie 30 s.) , jutro diagnoza. Sam nic nie wskórałem. Niestety z doświadczenia wiem, że przyczyn może być masa.

        Pozdrawiam.

        Komentarz


        • #5
          Hmmm to jakas plaga czy jak? Mam podobny problem tylko od 2 dni nie chce zapalic wogole. Auto zgaszone normalnie, spoko jechalo. Mam dwa bledy, skasowalem i sie nie pojawiają podczas krecenia rozrusznikiem. Auto trup. Opisuje to w watku w usterkach elektronicznych jednak nikt nie odpowiada. Tu mam pytanie
          Czy mozna auto sprobowac uruchomic z pominieciem filtra paliwa np na bance z paliwem ?
          Cos mi sie wydaje ze zrobil sie jakis lodowy korek albo faktycznie cos z elektroniką.
          Bledy to 180389- ten mozna pominac
          18263 P1855-35-10 --- ten moze byc istotny tylko byc moze byl juz przed usterką przez rozladowany akumulator i proby odpalenia az do ustania pracy rozrusznika.

          Komentarz


          • #6
            Ja po prostu zapowietrzyłem układ. Za mało paliwa w baku, niestety zazwyczaj sam nie odpali wtedy. Trzeba pompować paliwo do filtra, potem na wtryski.3 lata temu też mi szły bąble od filtra i pomogła wymiana starych przewodów i filtra.

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Na plaka odpal.Zaworek na pompie odzywa sie?Opowiem wam moją przygode.Normalna jazda.Na Lotosie tankowanie(gąsin warszawa)ijuz nie odpaliła.Tam obok stacji jest warsztat co prawda blacharke robią ale chłopaki super mieli komputer podłączyli i malo co nie zemdlałem pompa nawaliła bo komunikat brak połączenia z pompą paliwa.Komp jej nie widział.Nie zrobią tego bo tym sie nie zajmuja.Grzecznie podziękowalem miedzy czasie odpalana na plaka zapaliła.Zaciągnelismy do warsztatu znajomego.Ma doskonalego elektryka sprawdził wszystko w nagły zgon pompy nie Linkłada ręce dwa dni. juz miał kompa na podmianę robić.Wtedy ja mówię ze w sterowniku chip byl robiony wyjął kompa i z wlutowanych podstawek jedna kość sie lekko wysuneła.To była przyczyna.Przy okazji pozdrowienia dla goscia z Gdańska co chipował białą oktawię dla Adama M.Program super tylko kup sobie kolego dobrą lutownice.Oto moja historia.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X