Drgania z lewej str

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • LukaszU
    Classic
    • 2016
    • 10

    Drgania z lewej str

    Zamieszczone przez Leniwiec
    Inna sprawa, to czy komuś udało się dostać do baterii w kluczyku? Wg instrukcji jest to dziecinnie proste, ale za cholerę nie mogę otworzyć. Byłem w dwóch punktach, gdzie wymieniają baterie w kluczykach, to też polegli. ASO zostawiłem na koniec, bo wyjdzie najdrożej, ale okazuje się, że też tego nie robili :P
    Delikatnie podważaj tylną stronę kluczyka (przy otwartym piórze) od strony szpary, w która wchodzi sam klucz. Ja to zrobiłem za pomocą innego cienkiego kluczyka. Cały zatrzask ładnie wyskoczy i dostaniesz się do baterii. Baterie też trzeba podważyć by wyjąć (na pierwszy rzut oka wydało mi się, że trzeba jeszcze bardziej zdekompletować kluczyk

    [ Dodano: Wto 10 Lut, 15 14:58 ]
    zaraz wrzuce instrukcje wideo, mam chwile czasu to sie pobawiłem.

    [ Dodano: Wto 10 Lut, 15 16:09 ]
    Kluczyk demontowany łyżeczką

  • Lukas1141
    Classic
    • 2013
    • 27

    #2
    Drgania z lewej str

    Witam.
    Problem jest gdy jade po dziurach, gdy na postoju zabujam silnikiem lub jak gasze silnik.
    Wydostaje sie dzwiek z lewej str z przodu tak jakby z pod obudowy filtra powietrza. Jest to takie chrobotanie.
    Probowalem dzis cos tam dojrzec swiecac latarka ale niestety nic nie zauwazylem.
    Moze jest ktos komu sie taki problem przytrafil? I co to wgl moze byc? Łapa trzymajaca silnik? Nawet nie wiem gdzie one dokladnie sie znajduja wiec stad moje pytania bo zapewne sa osoby ktore znaja rozrys tego auta i potrafia mi pomoc bez rozbierania pol auta az sie znajdzie przyczyne. A niestety nie mam czasu na oddawanie auta do mechanika na caly dzien.

    Komentarz

    • dd4a
      Drive
      • 2014
      • 81

      #3
      Może dziura jest w którymś z przewodów z powietrzem ... poruszaj nimi może coś wtedy się ujawni

      Komentarz

      Pracuję...