Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nadmierny klekot prosba o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nadmierny klekot prosba o pomoc

    Robiłem, ale tylko wtedy, kiedy wymieniana była pompa. Do samej wymiany płynu nie musisz tego w ogóle dotykać.

  • #2
    Nadmierny klekot prosba o pomoc

    Klekocze na zimnym jak i na cieplym silniku najbardziej slychac na wolnych obrotach silnika chwile po odpaleniu Dosyc duze spalanie ale nie kopci

    Komentarz


    • #3
      U mnie WIN7, Firefox i ADblocker - link nie działa

      Komentarz


      • #4
        Jak kolega usunie kropkę na końcu linku to ruszy imo w tym nagraniu nic dziwnego nie ma.. jaki przebieg?
        VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
        Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

        Komentarz


        • #5
          Witam z góry dziekuje za zainteresowanie tematem natomiast dzwiek jest metalicznej pracy cos cyka postaram sie nagrac z uniesiona maska co do przebiegu nie wiem ile jest naprawde acz kolwiek na blacie218 ale podejrzewam ze 2x tyle

          Komentarz


          • #6
            Cześć, ja u siebie po kupnie przerabiałem podobny dźwięk metalicznego stukania, u mnie okazało się że za owe cykanie odpowiedzialne były mocno wyeksploatowane popychacze hydrauliczne po wymianie jak makiem zasiał :szeroki_usmiech
            Seryjne 1.9 TDI AGR + wtryski ASV

            Komentarz


            • #7
              Dzieki za pomoc w temacie popychacze i wymiana rozrzadu sie szykuje

              Komentarz


              • #8
                Witam.
                Ja miałem podobne stukanie dochodzące z dołu miski olejowej od strony paska. Po zdjęciu paska i odpaleniu brak stuków (drgał jeszcze pasek), po konsultacji z DGW wymieniłem sprzęgiełko alternatora - nastała CISZA.
                Pozdrawiam
                Mariusz

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X