Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O1 1.9TDI AXR problem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O1 1.9TDI AXR problem?

    cbool10, może być że świece dogrzewają aby spalić większą dawkę paliwa na zimnym silniku, czasami też mam tak u siebie,tylko ze ja to dobrze widzę jak się świece załącza bo kiedyś przed zmiana motorka były problemy ze świecami i nie było wiadomo kiedy i czy wogóle grzeja dołożyłem sobie diode jako sygnalizacja grzania świec,bo nie wiem czy zauważyłeś że po mimo zgaśnięcia ikonki na liczniku to świece jeszcze grzeja przez kilkadziesiąt sekund i dopiero przekaźnik je wyłącza co słychać charakterystyczne PSTRYK ,z tym gaszakiem to podjedź na jakiś szrot i zapytaj może za grosze dostaniesz .ok

  • #2
    O1 1.9TDI AXR problem?

    Witam
    Posiadam O1 Tour 2010 1.9TDI AXR, aktualny przebieg 101Kkm.
    Odkąd mam to auto, 30tys nim przejechałem od zakupu, to zauważyłem takie szarpnięcie w momencie jazdy gdy naciskam energicznie i odpuszczam pedał gazu. Gdy natomiast robię to delikatnie( delikatne naciskanie i odpuszcanie pedału) to nie czuć tego zjawiska, Pytanie czy u Was jest tak samo? Doskonale to czuć jadąc na 3biegu mając 50km/h .

    Dzięki za odpowiedzi

    Komentarz


    • #3
      Sprawdz zawieszenie ukladu napedowego i zrob diagnostyke.
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        Układ napędowy był sprawdzany niedawno i wszystko z nim ok.

        Komentarz


        • #5
          to sprawdż poduszki pod silnikiem oraz skrzynia moża któraś powoduje te szarpnięcia...
          148 KM & 303 NM by MASTER'S TUNING

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X