Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zerwane kabelki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zerwane kabelki

    Fajna sakiewka

  • #2
    Zerwane kabelki

    Witam ,

    dziś zauważyłem , że mam zerwane 2 kabelki (napis DM4 Austria?) z trzech pod przepływomierzem (lekko na lewo stronę , wygląda to jak "trójnik" ) , natomiast żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem plus żadnych pomarańczowych/czerwonych lampek.

    Czy ktoś wie może co to są za połączenia ? i czy mam się martwić?

    Pozdrawiam,

    Komentarz


    • #3
      najlepiej zrób fote jak to wygląda.
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        zerwane kabelki

        w załączniku zdjęcie (znalazłem na naszym forum , zaznaczyłem na niebiesko kabelki , które mam zerwane ).



        [ Dodano: Nie 27 Kwi, 14 18:13 ]
        sorry jakiś błąd był , zdjęcie już jest

        Komentarz


        • #5
          neo128, sałbo widać tę wtyczkę. Nawet jak nie ma skutków ubocznych to radziłbym to naprawić.
          Na wtyczce jest numer. Odczytaj go i napisz tu. Znajdę do niej piny i Ci wyślę. Wymienisz na dłuższe kabelki i już drugi raz Ci się nie zerwą.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            tez bym chcial wiedziec do czego te trzy fajeczki są i za co odpowiadaja ?

            Komentarz


            • #7
              Te jak to nazywacie fajeczki są to przewody do świec dogrzewania płynu chłodniczego poniżej (nie pamiętam dokładnie wartości) ale bodajże 5C. Im większy mróz (zimniejszy płyn i powietrze ) załączają się albo jedna albo wszystkie aby szybciej dogrzać silnik po rozruchu aby pracował w jak najkrótszym czasie w temperaturze 90C. Grzeją bodajże do 70C.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X