Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pompki w BXE regeneracja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pompki w BXE regeneracja

    miodowy, było i to miejscami ponad :P

  • #2
    Pompki w BXE regeneracja

    Panowie potrzebuję pilnej porady a mianowicie gdzie w przystępnej cenie zregeneruje pompowtryskiwacze swojej octavce... Trudno w to uwierzyć ale ma dopiero 115 tys i padly. Problem rozpoczął się od wlania benzyny i przejechaniu ok 8 km. Zbiornik zostal opróżniony, przewody też, wszystko zalane odpowiednim paliwem i bylo ok... dwa tygodnie. Po tym czasie zaczął zapalac się check z informacją emisions workshop. Czekam na konkretną poradę gdzie i w jakiej cenie najlepiej w mazowieckim chociaż nie koniecznie. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      A opłaca to się?
      Chwilę jestem już poza PD. Ale przerabiałem to parę razy i wolałem kupić używek kpl od jakiegoś w miarę pewnego gościa w okolicy za 800zł (2 lata temu) , wymienić padnięty/te i jakiś na zapas zawsze z tego zostawał. Wiem - zawsze to ruletka ale podobnie nikt nie da Ci gwarancji ze regenerowany (nawet nie wiem kto i czy regeneruje w PL) polata 100 kkm.

      Komentarz


      • #4
        Oczywiście że dają gwarancje, 100 tys km. Ok 2,5 tyś komplet z programowaniem i chyba taniej nie znajdę... Wtryski wysylane są do Boscha więc chyba można zaufać.

        Komentarz


        • #5
          Jestes pewny ze to PD ?
          Zrob diagnostyke bo wydac kase na regenerowane/nowe/drugie pompowtryski to nie sztuka.
          Przemek
          DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
          A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
          80 B3 Limo 1.6 TD SB

          Komentarz


          • #6
            Re: Pompki w BXE regeneracja

            Zamieszczone przez Arek80
            Panowie potrzebuję pilnej porady a mianowicie gdzie w przystępnej cenie zregeneruje pompowtryskiwacze swojej octavce... Trudno w to uwierzyć ale ma dopiero 115 tys i padly. Problem rozpoczął się od wlania benzyny i przejechaniu ok 8 km. Zbiornik zostal opróżniony, przewody też, wszystko zalane odpowiednim paliwem i bylo ok... dwa tygodnie. Po tym czasie zaczął zapalac się check z informacją emisions workshop. Czekam na konkretną poradę gdzie i w jakiej cenie najlepiej w mazowieckim chociaż nie koniecznie. Pozdrawiam
            Dużo ciekawych informacji na ten temat masz na wtryskiwacze diagnostyka
            regeneracja turbosprężarek Skoda Octavia

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez dawidek6
              Dużo ciekawych informacji na ten temat masz na wtryskiwacze diagnostyka
              Niezła reklama.... po pomóc to mu raczej nie pomogłeś.
              Przemek
              DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
              A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
              80 B3 Limo 1.6 TD SB

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X