stukanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zolwik1212
    Classic
    • 2017
    • 0

    stukanie

    Posiadam to radyjko (Lafayette Venus) ponad rok czasu. W moim temacie możecie zobaczyć montaż. Mam pod włącznikiem świateł a grucha na środku. Radio ok, tylko Squalsh jest skokowy co trochę mnie irytuje. Polecam podesłanie radia pod lekki tunning. Co nieco pozmieniają i lepszy odsłuch jest i nadawanie.

    Poza tym polecam radio.
    Przez rok nic się nie działo. Wszystko działa jak "ta lala"
  • zolwik1212
    Classic
    • 2014
    • 8

    #2
    stukanie

    Witam Was,
    przeszukalem cale posty o elektryce i nie znalazlem nic o moim problemie,a mianowicie od pewnego czasu co jakis czas dochodza mnie dzwieki stukania(przelaczania,cykania) nad zegarami,w glebi zegarów,trudno okreslic gdzie dokladnie,ale na pewno w rejonie zegarow. To brzmi cos takiego jak "cyk,cyk, cyk" Myslalem ze cos od bezpiecznikow,ale czy bezpiecznik moze wydawac takie dzwieki? Pomozcie jesli wiecie o co kaman,dzieki.

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      nad bezpiecznikami sa przekazniki . jak cos to moge pomóc ogaranac problem .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • zolwik1212
        Classic
        • 2014
        • 8

        #4
        A mam pytanko,a w zasadzie dwa.
        1. Czy jak mi te przekazniki cykaja,to moge jezdzic normlnie czy trzeba juz to "zbadac"
        2. czy ten numer kom podany to na ten mam dzwonic w razie "w" czy jest jakis inny?
        Maciek

        Komentarz

        • german81
          L&K
          • 2010
          • 1414
          • Octavia II combi (1Z5)
          • AUQ 1.8 20VT 180 KM
          • BZB 1.8 TSI 160 KM

          #5
          do do pierwszego pytania to jest to trudno powiedziec bo nie wiadomo od czego przekaznik tyka . tak ten numer jest do mnie .
          diagnostyka vag 602-614-253

          Komentarz

          Pracuję...