[O1] problem z centralnym zamkniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • hitman
    Classic
    • 2018
    • 0

    [O1] problem z centralnym zamkniem

    Texas, dzieki
  • hitman
    Classic
    • 2014
    • 1

    #2
    [O1] problem z centralnym zamkniem

    Witam
    Trzy miesiące temu zgubiłem jeden kluczyk do mojej Octavi 1 z pilotem. W drugim zaczęły padać baterie więc je wymieniłem, ale od tego momentu centralny zamek raz widział pilot raz nie. Otwieranie i zamykanie tylko z kluczyka. W końcu pojechałem do elektryka od alarmów, który mi zsynchronizował kluczyk z samochodem. I od tego momentu była możliwość otwierania i zamykania z pilota, lecz czasami nie zamykał drzwi kierowcy. Po paru dniach zniknęła możliwość otwierania z pilota i działa tylko zamykanie, w tym nie zawsze zamykanie drzwi kierowcy. Dzisiaj wymieniałem cały zamek na nowy, lecz po wymianie centralny już w ogóle nie reagował, nawet z kluczyka i otwierał tylko drzwi kierowcy. Po wymianie na stary zamek, sytuacja z centralnym wróciła do punktu wyjścia, z pilota tylko zamykanie, otwieranie z kluczyka. Oczywiście wszystkie bezpieczniki całe.
    Ktoś ma jakieś sugestie, w czym szukać dalej problemu?

    Komentarz

    • wujamateo
      Drive
      • 2014
      • 69

      #3
      Kolego ja miałem inny problem:
      u mnie otwierały się wszystkie drzwi oprócz kierowcy z pilota..
      ,ale sugeruje,żebyś sprawdził między drzwiami,a całą budą auta przeprowadzane są wszystkie przewody w takich gumach, w moim przypadku kabel któryś był ułamany. Został zalutowany i zabezpieczony i wszystko śmiga ponad pół roku mam spokój

      Komentarz

      Pracuję...