Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nagła utrata 1 i 2 biegu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nagła utrata 1 i 2 biegu

    Panowie jak sprawdzić ten czas grzania ?

  • #2
    nagła utrata 1 i 2 biegu

    Witam

    Mam bardzo pilna sprawę, że względu na wyjazd, który miał się jutro odbyć. Do rzeczy...sprawa wygląda tak...pojechałem na stacje zatankowac samochód pojechałem później pod kompresor żeby podpompować koła i jak chciałem odjechac wrzuciłem 1 gaz, sprzęgło i nic...Z 2ka to samo. Wsteczny, 3,4,5,6 działają...Ale w trasę 400 nie da rady jechać...

    Nic nie zgrzytanelo, tylko biegi 1 i 2 jakoś tak wchodzą ( O ile wchodzą) bez oporów...sprawdziłem i wybierając biegi jest ruch na wybieraku bezpośrednio na skrzyni.
    Jednym z symptomów mogła być głośna praca przy zmianie na postoju...

    Podpowiedzcie co to może być bo sprawa jest bardzo pilna...

    Komentarz


    • #3
      Re: nagła utrata 1 i 2 biegu

      Zamieszczone przez Kingu
      Witam

      Mam bardzo pilna sprawę, że względu na wyjazd, który miał się jutro odbyć. Do rzeczy...sprawa wygląda tak...pojechałem na stacje zatankowac samochód pojechałem później pod kompresor żeby podpompować koła i jak chciałem odjechac wrzuciłem 1 gaz, sprzęgło i nic...Z 2ka to samo. Wsteczny, 3,4,5,6 działają...Ale w trasę 400 nie da rady jechać...

      Nic nie zgrzytanelo, tylko biegi 1 i 2 jakoś tak wchodzą ( O ile wchodzą) bez oporów...sprawdziłem i wybierając biegi jest ruch na wybieraku bezpośrednio na skrzyni.
      Jednym z symptomów mogła być głośna praca przy zmianie na postoju...

      Podpowiedzcie co to może być bo sprawa jest bardzo pilna...
      miałem tak samo w Golfie IV AJM... urwał się nit od wybieraka, mnie to po znajmości kosztowało 800zł, tzn rozebranie skrzyni, wymiana wszystkich nitów na śruby i złożenie skrzyni. Czasowo, trwało to kilka dni.
      był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
      jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



      komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

      Komentarz


      • #4
        Niestety, miałeś rację kolego. Dzięki za info. Przez chwilę ludzilem się że to nie to...
        Wyjście i włożenie skrzyni 300 zł Plus do tego części...
        Może jeszcze dziś się tym zajmą.

        Tak to jest w życiu jak się chwali dzień przed zachodem słońca...A mówiłem że dobrze mi się nią jeździ i że już prawie rok ja mam, najdłużej ze wszystkich dotychczasowych samochodów...:-\

        Komentarz


        • #5
          pamiętaj nie ma aut co się nie psują wcale
          zawsze coś
          jak by było idealne/niepsujące się nigdy
          to wszyscy by nim jeździli
          czipek by me >140 kucy
          OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X