Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybierak skrzyni 1.9 tdi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybierak skrzyni 1.9 tdi

    To i ja coś wtrącę,
    w golfie 5 TDI miałem dokładnie to samo co piszecie, ruszanie na samym sprzęgle to była jedna wielka żaba, już chciałem umawiać się na grzebanie przy docisku ale przypadkiem trafiłem do ASO celem sprawdzenia stanu amorków, facio przy okazji powiedział, że poduszki pod silnikiem są popękane, ori guma po 200tys zwyczajnie sparciała,
    poduszki wymieniłem i eureka, auto przestało szarpać! ruszanie na samym sprzęgle stało się przyjemnością

  • #2
    Wybierak skrzyni 1.9 tdi

    W nawiązaniu do wcześniejszego tematu pt. "Nagła utrata 1 i 2 biegu" mam takie pytanie...
    Czy fizycznie jest możliwe wiecie Wybierak że skrzyni biegów bez jej demontażu? Tzn czy przez komorę silnika po demontażu filtra powietrza oraz akumulatora jest to możliwe...?

    Komentarz


    • #3
      Jesli chopdzi ci o wybierak na skrzyni to tak- na forum golfa byla gdzies kiedys nawet fotoporada poszukaj
      Moja Czerwona menda:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60507

      Komentarz


      • #4
        Jak wymienić wybierak skrzyni biegów DQY

        Witam. W dniu dzisiejszym otrzymałem zamówiony wybierak skrzyni biegów. Czy ktoś z Was może mi podpowiedzieć czy jestem w stanie sam go wymienić? czy jest to skomplikowane? Wiem że powinno się go wyciągać ze skrzyni w pozycji biegu jałowego. Czy ktoś z Was posiada jakiś manual lub może udzielić wskazówek? Z góry dziękuje.

        Poniżej zdjęcie mojego wybieraka: Usunięcie zdjęcia | Fotosik.pl
        "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz"
        PRAWO MURPHY'EGO

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X