problem z guzikiem ac

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mmd
    Classic
    • 2016
    • 9

    problem z guzikiem ac

    Zamieszczone przez endryu
    Jakbyś napisał do jakiego silnika? Czas upływa to i silniki z autami też się co jakiś czas zmienia. :szeroki_usmiech
    Silnik to już staroć 2.0 TFSI BWA

    Auto wprawdzie nie moje, ale dojeżdżam z kolegą do pracy i pomagam mu przy doborze oleju.

    Pierwszy rok jeździł na Motulu Specyfic 504 507 (pierwszy rok, sam sobie wybrał), ale w ciągu roku wciągnął prawie 4 litry.
    Na Neste skonsumował 1 L w ciągu roku.
    Rocznie auto robi ok 11-12 tyś. km.
    EPJ-ty to warioty
  • trzepik
    Drive
    • 2013
    • 40

    #2
    problem z guzikiem ac

    Witam. mam taki problem znaczy sam to zepsółem. chciałem wymienić żarówkę co podświetla panel nawiewu i zacząłem go demontawać, po wyciągnięciu guzika ac i włożeniu go spowrotem nie działa wogóle klawisz. znalazłem podobny temat, ale mam pytanie da się wyciągnąć jakoś ten panel po odkręceniu tylko tych 4 śróbek?? da się jakoś odpiąć te 3 linki i 2 wtyczki bez rozbierania wszystkiego. Prosze o jakieś porady jak ten panel najłatwiej wyciągnąć??

    Komentarz

    • JanuszSz
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 2835
      • Superb II combi (3T5)

      #3
      Żeby wymienić żarówkę panelu nawiewu,należy szczypcami,przez szmatkę wyciągnąć pokrętło siły nadmuchu.Pod nim jest żarówka.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz

      • rafiki
        RS
        • 2012
        • 15968
        • Octavia II combi (1Z5)
        • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

        #4
        trzepik, chyba będziesz musiał zdemontować całą konsolę środkową. Jak będę jutro w domu to mogę podesłać Ci skan z książki Etzolda z opisanym demontażem.

        [ Dodano: Sob 04 Paź, 14 18:42 ]
        a co do samej żarówki to delikatnie żeby się nie pokruszyła, bo będzie problem.
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz

        • trzepik
          Drive
          • 2013
          • 40

          #5
          no teraz już wiem tylko już za późno :/ kurde a te linki może i bym odpiął ale potem napewno bym ich nie założył i niestety czeka mnie rozbiórka wszystkiego :/ 5 min roboty a narobiłem sobie tyle że szok :/ i jeszcze nie wiadomo czy to bedzie działac czy czeka mnie kupno nowego :/

          [ Dodano: Nie 05 Paź, 14 09:49 ]
          rafik mógłbyś wysłać ten demontaż z tej książki?? albo na emaila wyślij jak tam uważasz. jak co to [email protected]

          [ Dodano: Sro 08 Paź, 14 19:18 ]
          rafik mógłbyś to wysłałać bo chcę jutro zabrać się za rozbieranie??

          Komentarz

          Pracuję...